І знову «Гармонія»! 27- й сезон урочисто відкрито!

    25 червня 2019 року, на базі Чинадіївської дитячої школи мистецтв відбулось урочисте відкриття 27-го сезону в обласному оздоровчому таборі для обдарованих дітей «Гармонія».

   Відпочивальниками табору традиційно стали найталановитіші учні мистецьких шкіл краю – переможці творчих конкурсів від районного до міжнародного рівнів. Таборування в «Гармонії» особливе тим, що у ньому гармонійно поєднані розважальна частина та творчий вишкіл – під наглядом досвідчених педагогів і музикантів, викладачів Ужгородського  музичного коледжу імені Д.Є. Задора, а саме: голів циклових комісій коледжу – Сокач М.Е. – заслужений працівник культури України, циклова комісія «Фортепіано», Стегней В.В. – заслужений працівник культури України, «Народні інструменти», Томич Ф.Ф – заслужений  артист України, «Оркестрові духові та ударні інструменти», Шіпош Н.А. – «Оркестрові струнні інструменти».

    Відпочивальникам поважні гості побажали провести час із користю і з задоволенням, знайти нових друзів та утвердитись у бажанні пов'язати своє майбутнє з мистецтвом. А викладачі музичного коледжу в цьому допоможуть!