Cьому Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу» відкрито!

   Сьогодні,18 вересня в Ужгородському спортивному комплексі «Юність» урочисто відкрито VІI Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу». Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» була започаткована у 2013 році й проходить щорічно серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва. Організатором загальнонаціонального заходу виступає Фонд соціального страхування України, під опікою якого знаходиться понад 207 000 осіб – потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань. Ужгород став на кілька днів справжньою гостинною домівкою для майже 300 учасників із 25 регіонів України, які змагалися у 6 видах спорту (армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, теніс настільний, шахи). Якщо порівняти склад учасників минулорічних та нинішніх фіналів, то він змінився більше, ніж наполовину.
   Метою спартакіади є соціальна реабілітація і створення умов для повернення осіб з інвалідністю до активного життя, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.  Фінальному етапу VІI Всеукраїнської спартакіади традиційно передували відбірні регіональні змагання, що відбулися у всіх областях та місті Києві.
   З вітальною промовою до присутніх звернувся в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Нестеров Сергій Володимирович.
   Розпочалась Спартакіада з виконання Державного Гімну України та підняття Державного Прапору України  під музичний супровід духового оркестру Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора(директор коледжу-заслужений працівник культури України Стегней С.Н.,керівник оркестру – заслужений артист України Томич Ф.Ф.).
  Привітати спортсменів прийшли представники обласної державної адміністрації, міської влади, депутати, уболівальники.
   Для учасників  спартакіади та гостей відбувся святковий концерт – музичне вітання, яке розпочав естрадно – духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора (керівник оркестру – заслужений артист України Томич Ф.Ф.), який виконав декілька концертних творів, які були сприйняті слухачами – учасниками та гостями VІI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» бурхливими оплесками.
      В добру путь, спартакіадо! Нехай перемагає вічна сила духу!