Фестиваль старовинної музики «Фортеця УНГ»

   З 19 по 28 вересня 2019 року в Ужгороді проходив фестиваль старовинної музики «Фортеця УНГ», мета якого популяризація історично-інформованого виконавства музики до класичного періоду та досліджень з історії музичної культури.

   Серед багатьох цікавих заходів та концертів, які проводяться в рамках фестивалю, 23 вересня у великій залі Ужгородської ДМШ №1 ім. П.І.Чайковського відбувся майстер-клас з барокового оркестру, який проводила керівника ансамблю старовинної музики Kiev Barogue Поліни Захарян та лекція викладача Київської НМА ім. П.І.Чайковського. учасника ансамблю старовинної музики Kiev Barogue Олександром Хорольським на тему: «Історично інформоване виконавство в Україні». Слухачами та учасниками майстер-класу стали студенти та викладачі відділу «Оркестрові струнні інструменти» Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора. Поряд з цікавою пізнавальною інформацією присутні мали можливість отримати практичні поради щодо інтерпретації музики епохи бароко, її стильових особливостей, а також вирішення виконавських проблем та вільного володіння ігровими апаратом.

    Завершилась зустріч спільним музикуванням «новоствореного» оркестру та жвавим, невимушеним спілкуванням студентів та викладачів музичного коледжу з гостями.