Відкриття XVII Міжнародного фестивалю «Інтерлялька»

   1 жовтня 2019 року, вже традиційно, в Ужгороді стартував 17-й Міжнародний фестиваль «Інтерлялька»!

   З 1 по 4 жовтня в Ужгороді триватиме 17-й Міжнародний фестиваль лялькових театрів «Інтерлялька-2019». На урочисте відкриття фестивалю був запрошений естрадно-духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора (керівник – заслужений артист України-Ференц Томич) Це найстарший фестиваль театрів ляльок в Україні, започаткували його у 1990 році.

   До обласного центру Закарпаття приїхали представники 10 країн, які презентують сценічні втілення відомих казок народів світу та української народної творчості. Для гостей та учасників фестивалю перед урочистим відкриттям естрадно-духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу виступив з концертною програмою, яка була щиро сприйнята слухачами.

   Фестиваль відбувається з ініціативи Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Бавка» та за підтримки Міністерства культури України, Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської обласної ради, Ужгородської міської ради.

   А після урочистого відкриття, фестивалю, учасники фестивалю карнавальною ходою пройшлися центром міста під запальний маршовий супровід духового оркестру!

   Казкове свято в місті Ужгород розпочалось!