Спортивні події жовтня 2019

2 жовтня 2019 року в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є.Задора відбулися змагання на першість коледжу з настільного тенісу серед юнаків. В турнірі прийняли участь десять студентів закладу. Переможцем змагань став минулорічний чемпіон Руснак Олександр, студент ІV курсу спеціалізації «Народні інструменти», який у фінальному двобої переграв з рахунком 2:1 Палінкаша Раймунда, студента ІІ курсу спеціалізації «Духові та ударні інструменти». За третє місце боролися  першокурсники спеціалізації «Народні інструменти» Шимон Сергій, та його брат Шимон Станіслав. Переможцем зустрічі з рахунком 2:0 став Шимон Сергій.

А через тиждень, 9 жовтня 2019 року відбувся тенісний турнір серед дівчат. Кращою тенісисткою коледжу стала студентка ІІІ курсу спеціалізації фортепіано Русин Євгенія. На другому місці студентка ІІІ курсу спеціалізації хорового диригування Євдокимова Тетяна. А трійку призерів замкнула студентка І курсу спеціалізації естрадного мистецтва Тудовші Ліля.

Вітаємо переможців , призерів та всіх учасників змагань!

16 жовтня 2019 року в боздошському парку відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в першості міста Ужгорода серед ВНЗ І-ІІ р.а. Успішно виступила студентка І курсу Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора Тудовші Ліля, яка виграла забіг на 500 метрів і стала переможницею змагань серед дівчат.