Меню розділу

   

УВАГА!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ!

 

 

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 22.05.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

Майстер-клас Доктора музики, професора Манітобського університету м.Вінніпег (Канада) ОЛЕГА ПОХАНОВСЬКОГО

   18 листопада 2019 року в Ужгородській музичній школі № 1 ім. П.І.Чайковського відбувся чудовий та змістовний майстер-клас Доктора музики, професора Манітобського університету м.Вінніпег (Канада) ОЛЕГА ПОХАНОВСЬКОГО.

   Захід мав великий резонанс у мистецьких колах, крім викладачів музичного коледжу, у майстер-класах взяли участь викладачі мистецьких шкіл та мистецьких закладів області.

   Олег Вікторович працював з студентами Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Є.Задора : Ковач Марком (І курс, клас старшого викладача Шипош Н.А., конц. Савченко Н.В.) над Сонатою №4 D-dur Г.Ф.Генделя; Чокнадій Юліанною (І курс, клас старшого викладача Томич М.В., конц. Сігеті О. В.) над Сонатою №3 Г.Ф.Генделя; Снєтковою Олександрою, студенткою IV курсу (клас викладача Лешко О.М., конц. Кузьма Н.С.) над І ч. Концерту №3 К.Сенс-Санса та Станкевичусом Денисом, студентом IV курсу (клас викладача Лешко О.М) над Алемандою та Курантою з «Партити d-moll» Й.С.Баха. Майстер клас відбувся у надзвичайно теплій, доброзичливій атмосфері, зауваження та побажання Олега Похановського спонукали студентів до активної співпраці, а творча атмосфера майстеркласів зробили їх цікавими та пізнавальними для всіх притсутніх.