Меню розділу

   

УВАГА!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ!

 

 

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 22.05.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

Концерт «Мелодії осінніх барв»

   18 листопада 2019 року у малому залі Ужгородського музичного коледжу їм. Д.Є.Задора відбувся концерт «Мелодії осінніх барв». Концерт підготували викладачі циклової комісії «Загальне фортепіано».

   Студенти різних курсів і спеціалізацій натхненно виконували твори композиторів різних епох та стилів: Ф.А.Моцарта, Е.Гріга, Ф.Мендельсона, К. Дебюссі, Ц. Кюї, Ф. Надененка С., Борткевича, Л.Шукайло, М.Шмітца, Б.Бартока, Р.Ловленда. Слухачі «поринали» у картини сумної, різнобарвної, то сонячної, то дощової, але теплої осені....

   Гра багатьох студентів була дуже яскравою і вдалою у створенні музичних образів та звукових забарвлень.

   Крім сольних виступів в цьому концерті прозвучали і ансамблеві номери: фортепіанні ансамблі, акомпанементи зі скрипкою, віолончеллю, домрою і флейтою. Тепло і проникливо був виконаний і вокальний номер. Концерт виявився вдалим, створивши атмосферу романтичної осені.

Викладач Гайнен Л. В.