Меню розділу

   

УВАГА!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ!

 

 

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 22.05.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

Oбласний семінар викладачів струнно-смичкових інструментів мистецьких шкіл

   23 листопада 2019,згідно плану роботи обласного методичного об'єднання, було проведено обласний семінар викладачів струнно-смичкових інструментів мистецьких шкіл Виноградівського, Берегівського та Іршавського районів. Семінар проходив на базі Іршавської ДШМ. Була заслухана методична доповідь викладача Берегівської ДШМ – Лозан О.Ф.

   Викладачі мистецьких шкіл Довжанської ДШМ(викладач Панич М.І.) та Вилоцької ДШМ (Ковач С.О.) провели відкриті уроки з учнями на тему: «Звукоутворення, як основа виконавської майстерності». В роботі обласного семінару прийняла участь куратор, старший викладач Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора –- Томич Мирослава Василівна. Вона  показала практичні прийоми занять з учнями мистецьких шкіл по вдосконаленню гри, методів та форм роботи,які допомагають розвивати мислення учнів.

   Всі учасники обласного конкурсу подякували викладачам, які приймали участь в роботі семінару за цікаве та змістовне його проведення та запропонували нову тему семінару «Робота над інтонацією у класі скрипки»  на наступний навчальний рік.