Oбласний семінар викладачів струнно-смичкових інструментів мистецьких шкіл

   23 листопада 2019,згідно плану роботи обласного методичного об'єднання, було проведено обласний семінар викладачів струнно-смичкових інструментів мистецьких шкіл Виноградівського, Берегівського та Іршавського районів. Семінар проходив на базі Іршавської ДШМ. Була заслухана методична доповідь викладача Берегівської ДШМ – Лозан О.Ф.

   Викладачі мистецьких шкіл Довжанської ДШМ(викладач Панич М.І.) та Вилоцької ДШМ (Ковач С.О.) провели відкриті уроки з учнями на тему: «Звукоутворення, як основа виконавської майстерності». В роботі обласного семінару прийняла участь куратор, старший викладач Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора –- Томич Мирослава Василівна. Вона  показала практичні прийоми занять з учнями мистецьких шкіл по вдосконаленню гри, методів та форм роботи,які допомагають розвивати мислення учнів.

   Всі учасники обласного конкурсу подякували викладачам, які приймали участь в роботі семінару за цікаве та змістовне його проведення та запропонували нову тему семінару «Робота над інтонацією у класі скрипки»  на наступний навчальний рік.