Зустріч на тему «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів»

   З метою запобігання виникнення травматизму в студентському середовищі і побуті, зі студентами музичного коледжу 20 листопада 2019 року проведено виховний захід на тему «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів». Заняття проводили, інспектори-вибухотехніки Закарпатського науково-дослідного експертного криміналістичного центру МВС в Закарпатській області старший лейтенант Хобор Ю.П.  та експерт Фанін М.Б.  Гості розповіли студентам як терористи маскують вибухівку під іграшки, цукерки та інші побутові предмети.

   Студенти з неприхованою цікавістю слухали про те, як фахівці знешкоджують вибухонебезпечні предмети та ознайомилися з сучасними зразками вибухівки. Окрім того Юрій Павлович навчив студентів, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, і застеріг студентів, що в жодному разі не варто знешкоджувати вибухові пристрої самотужки.

   Наприкінці розповіді Михайло Богданович продемонстрував присутнім сучасні піротехнічні засоби.

   Без сумніву, такі заходи вчать молоде покоління відповідальніше ставитися до власної безпеки у повсякденному житті. Для досягнення цієї мети гості отримали запрошення до подальшої співпраці в організації та проведенні подібних заходів у коледжі.

 

 

Завідувач відділення

Кормош Н.І.