Меню розділу

   

УВАГА!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ!

 

 

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 22.05.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

Зустріч на тему «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів»

   З метою запобігання виникнення травматизму в студентському середовищі і побуті, зі студентами музичного коледжу 20 листопада 2019 року проведено виховний захід на тему «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів». Заняття проводили, інспектори-вибухотехніки Закарпатського науково-дослідного експертного криміналістичного центру МВС в Закарпатській області старший лейтенант Хобор Ю.П.  та експерт Фанін М.Б.  Гості розповіли студентам як терористи маскують вибухівку під іграшки, цукерки та інші побутові предмети.

   Студенти з неприхованою цікавістю слухали про те, як фахівці знешкоджують вибухонебезпечні предмети та ознайомилися з сучасними зразками вибухівки. Окрім того Юрій Павлович навчив студентів, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, і застеріг студентів, що в жодному разі не варто знешкоджувати вибухові пристрої самотужки.

   Наприкінці розповіді Михайло Богданович продемонстрував присутнім сучасні піротехнічні засоби.

   Без сумніву, такі заходи вчать молоде покоління відповідальніше ставитися до власної безпеки у повсякденному житті. Для досягнення цієї мети гості отримали запрошення до подальшої співпраці в організації та проведенні подібних заходів у коледжі.

 

 

Завідувач відділення

Кормош Н.І.