Меню розділу

   

 

  

  

Kонцерт гітарної музики

   05 грудня 2019 року у великому залі Ужгородської музичної школи № 1 імені П.І.Чайковського за участі студентів Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора та учнів школи відбувся концерт гітарної музики. Цей захід проводиться щорічно на початку грудня і приурочений до відзначення Дня гітариста. Головними завданнями були: демонстрація навчальних досягнень учнів школи та студентів коледжу, популяризація класичної гітари серед підростаючого покоління.

   Під час виступів учні школи та студенти коледжу мали можливість продемонструвати власну виконавську майстерність, а також різноманітний оригінальний репертуар, починаючи від творів класичної спадщини до сучасних ритмів (блюз, танго). В програмі концерту лунали твори О.Затинченка, В.Готца, І.Рьохіна, Р.Фалька, Л.Іванової, К.Чечені, О.Копенкова, К.Сюсера та інших композиторів.       

   Учні, їх батьки та поціновувачі гітарного мистецтва, які завітали на цей концерт тепло приймали виступи колишніх учнів мистецьких шкіл, а сьогодні студентів Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора  Добонія Олега, Роман Вікторії, Поповича Сергія, у виконанні яких лунали твори С.Л.Вайса,  С.Колгана, І.Накагави.

   Приємним подарунком став виступ дуету у складі викладача та студентки музичного коледжу Бреславського Ярослава та Роман Вікторії. У їх виконанні прозвучало Адажіо з Концерту для гобою і струнних ре мінор  А.Марчелло - Й.С.Баха.

   Вітаємо усіх учасників концерту та сподіваємось на подальші творчі зустрічі.

Викладач циклової комісії

«Народні інструменти»

 Стулішенко П.В.