Концерт студентів спеціалізації «Академічний спів» рід назвою «Від бароко до сучасності»

   21 листопада 2019 року в дитячій школі мистецтв м.Хуст відбувся концерт студентів спеціалізації «Академічний спів» рід назвою «Від бароко до сучасності» класу викладача заслуженої артистки України Глеби Світлани Василівни. В програмі звучали твори Ф.Генделя, К.Глюка, А.Скарлатті, Й.С.Баха, Дж.Паізіелло, Г.Доніцетті, Ф.Дуранте, Ц.Кюї, Л.Деліба, Ж.Векерлена, К.Сен-Санса, І.Шамо, О.Гурильова, Б.Фільц, Г.Майбороди та ін.

   Студентка IV курсу Петечел Андріана потішила слухачів чудовим та емоційним виконанням творів, артистизмом та переконливістю образів.

   Також, 5 грудня 2019 року в Перечинській музичній школі відбувся повтор концерту «Від бароко до сучасності», де їхня колишня учениця, а наразі студентка ІІІ курсу Сербин Кристина, продемонструвала глибину почуттів та ніжність мелодики у аріях, романсах та народних піснях.

   Студент ІІІ курсу Ракущинець Ярослав також брав участь у концертах та успішно демонстрував свою майстерність.

   Студенти Світлани Василівни Глеби є лауреатами всеукраїнських і міжнародних конкурсів та беруть активну участь у музичному житті коледжу.

   Супроводжувала молодих виконавців концертмейстер Лендєл Наталія Олегівна, яка показала неабияку майстерність гри на фортепіано та творчо співпрацювала з студентами.

   Концерти «Від бароко до сучасності» були справжнім святом для слухачів та виконавців. Щиро дякуємо всім, хто прийшов підтримати молодих артистів.