Меню розділу

 Читайте про нас на сторінці 

   

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 24.04.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

Концерт студентів спеціалізації «Академічний спів» рід назвою «Від бароко до сучасності»

   21 листопада 2019 року в дитячій школі мистецтв м.Хуст відбувся концерт студентів спеціалізації «Академічний спів» рід назвою «Від бароко до сучасності» класу викладача заслуженої артистки України Глеби Світлани Василівни. В програмі звучали твори Ф.Генделя, К.Глюка, А.Скарлатті, Й.С.Баха, Дж.Паізіелло, Г.Доніцетті, Ф.Дуранте, Ц.Кюї, Л.Деліба, Ж.Векерлена, К.Сен-Санса, І.Шамо, О.Гурильова, Б.Фільц, Г.Майбороди та ін.

   Студентка IV курсу Петечел Андріана потішила слухачів чудовим та емоційним виконанням творів, артистизмом та переконливістю образів.

   Також, 5 грудня 2019 року в Перечинській музичній школі відбувся повтор концерту «Від бароко до сучасності», де їхня колишня учениця, а наразі студентка ІІІ курсу Сербин Кристина, продемонструвала глибину почуттів та ніжність мелодики у аріях, романсах та народних піснях.

   Студент ІІІ курсу Ракущинець Ярослав також брав участь у концертах та успішно демонстрував свою майстерність.

   Студенти Світлани Василівни Глеби є лауреатами всеукраїнських і міжнародних конкурсів та беруть активну участь у музичному житті коледжу.

   Супроводжувала молодих виконавців концертмейстер Лендєл Наталія Олегівна, яка показала неабияку майстерність гри на фортепіано та творчо співпрацювала з студентами.

   Концерти «Від бароко до сучасності» були справжнім святом для слухачів та виконавців. Щиро дякуємо всім, хто прийшов підтримати молодих артистів.