Відкрите заняття з хімії викладача Кормош Наталії Іванівни

«Поняття про синтетичні лікарські препарати на прикладі аспірину

(заняття-ток-шоу «Аспірин – король ліків»)»

 

   У грудні 2019 року відбулося відкрите заняття з хімії викладача Кормош Н.І. «Поняття про синтетичні лікарські препарати на прикладі аспірину» у незвичній формі ток-шоу «Аспірин – король ліків», що продемонструвала переваги ігрової форми заняття із залученням значної частини студентів.

   Чітко структурований захід проходив в обрамленні мультимедійної презентації під вправним керівництвом викладача, що допомогло наголосити на основній інформації, розставити акценти й підштовхнуло студентів до прогнозованих висновків.

   Темп заняттю задав організаційний момент, протягом якого учасники мали визначити складники здорового способу життя, що викликало неабияке пожвавлення серед студентів, зважаючи на естетичне оформлення опорних схем у вигляді квіток й елемент змагання у швидкості визначення складових.

   Під час заняття група була розділена на дві групи – експертів і глядачів. Експерти подали офіційну думку про аспірин з огляду на сферу діяльності. Зокрема, виступили терапевт, фармацевт, косметолог, кардіолог і навіть ворожка, що дозволило різнобічно розглянути відомості про хімічний препарат, зважити позитивний результат впливу і можливі побічні ефекти. Зала глядачів також узяла участь в обговоренні, підготувавши приклади практичного використання аспірину в побуті. Цікавинкою заняття стала демонстрація мультимедійних матеріалів про винахід лікарського препарату, справжнього історичного детективу зі зважуванням існуючих версій.

   Фінальна частина з демонстрацією картин Ренуара примусила студентів включити міжпредметні зв’язки, застосувати фонові знання, щоб не тільки назвати художника надзвичайних життєрадісних полотен, а й установити, що пов’язує його з хімічним препаратом на ім’я аспірин.

   Присутні члени циклової комісії «Загальноосвітні, гуманітарні та соціально-економічні дисципліни» і заступник директора з навчально-виховної роботи Гірник М.Ю. відзначили, наскільки блискуче викладач Кормош Н.І. володіє студентським колективом, вправно організовує його діяльність, чітко й грамотно структурує заняття, ефективно зацікавлює й переключає увагу аудиторії.

   Вітаємо викладача Кормош Наталію Іванівну із заняттям, проведеним на високому методичному й організаційному рівнях у традиціях Нової української школи!