Меню розділу

   

УВАГА!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ!

 

 

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 22.05.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

Лекція корифея українського музикознавства, кандидата мистецтвознавства, професора Інституту мистецтв Київського університету імені Б.Грінченка – СТЕПАНА ЛІСЕЦЬКОГО

   20 січня 2020 року в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є.Задора відбулась знакова подія, викладачі, студенти та гості мали нагоду познайомитись та заслухати лекцію корифея українського музикознавства, автора численних підручників з української музичної літератури для мистецьких шкіл, дослідника української музичної культури, кандидата мистецтвознавства, професора Інституту мистецтв Київського університету імені Б.Грінченка – СТЕПАНА ЛІСЕЦЬКОГО. Слухачі мали нагоду ознайомитись із фортепіанною музикою другої половини ХХ століття – з творами Б.Лятошинського, Є.Станковича, І. Щербакова та І. Алексійчук. Особливо цінною була можливість почути думку самого С.Лісецького про ці твори і почути їх у виконанні молодих українських піаністів та автора. Такі зустрічі запам'ятовуються та дають професійне зростання. Ми висловлюємо щиру повагу та велику вдячність Степану Лісецькому за творчу зустріч.