Меню розділу

   

УВАГА!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ!

 

 

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 22.05.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

«Розкрий свій талант»

   5 лютого 2020 року на базі Ужгородської центральної міської бібліотеки почала діяти ГО «Панорама-Арт» з культурно-мистецьким проєктом «Розкрий свій талант».

   На думку голови громадської організації Юлії Тетерюк–Кінч, ідея створення такого проєкту стане платформою для всіх тих, хто хоче показати свої таланти та свої доробки на розсуд публіки. Презентувати можна від хенд мейда до поезії та прози.

   Першою дебютанткою в рамках цього проєкту стала студентка Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора Дар’я Гузинець.
Захід розпочала бібліотекар читального залу та керівник проєкту Андріана Гузак: «вірші Дар’ї западають в душу, вірші Дар’ї захоплюють відразу із перших рядків, і не відпускаю впродовж усього слухання – хочеться слухати ще і ще...»

   Дар’я Гузинець народилася в м. Мукачево, закінчила музичну школу. Тепер студентка 3–го курсу спеціалізації «Академічний спів» Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора.

   На протязі заходу зачитувала свої вірші на філософські теми, про людське буття та, звичайно, про кохання. Поезії такої юної дівчини заставляють задуматися над буденним життям. Дар’я захоплюється поезією та найбільше з українських поетів її надихає творчість Ліни Костенко.

   На розсуд глядачів представила свою поезію покладену на музику. Під акомпанемент гітари (Роман Вікторія студентка Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора, спеціалізації «Народні інструменти»), звучали її пісні.

   Високу оцінку музичної творчості своєї студентки, а також про перші кроки на літературній стежині висловила Заслужений працівник культури України, викладач–методист, голова циклової комісії «Академічний спів» Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора Надія Підгородська.

   На заході також був присутній літературознавець, збирач закарпатського фольклору Іван Хланта. На його думку, юна поетеса має великі літературні задатки…

   Самим зворушливим моментом заходу, став сюрприз, вірш присвячений батькові.

   Насамкінець вечора голова ГО «Панорама-Арт» Юлія Тетерік–Кінч вручила грамоти за участь в культурно–мистецькому заході.

   Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері читального залу.

  Запрошуємо всіх бажаючих, які мають таланти або хобі і хочуть проявити себе звертайтеся в соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/panoramaart2019/ або за адресою: м. Ужгород, вул. Волошина, 20 (Пасаж) Ужгородська центральна міська бібліотека.

  

бібліотекар Ужгородської центральної міської бібліотеки

Андріана Гузак