Меню розділу

   

УВАГА!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ!

 

 

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 22.05.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

Спортивні події січня-лютого 2020 року

   30 січня 2020 року в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є.Задора відбулися змагання на першість коледжу з шашок. В турнірі прийняли участь вісімнадцять студентів закладу. Переможцем турніру став студент першого курсу , спеціалізації «Народні інструменти» Петрище Михайло, який у вирішальній грі обіграв Крічфалуші Аліну, студентку четвертого курсу спеціалізації «Фортепіано». На третьому місці Білічак Владислав, студент четвертого курсу спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти».

   Вітаємо переможця, призерів та всіх учасників турніру!

   6 лютого 2020 року в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є.Задора відбувся турнір на першість коледжу серед студентів з шахів. В змаганнях взяли участь дванадцять студентів коледжу. В одному півфіналі зустрілися Фречка Іван (ІV курс, спеціалізація «Народні інструменти») та Ракущинець Ярослав (ІІ курс, спеціалізація «Академічний спів», де перемогу здобув Фречка Іван. В другому півфіналі грали Країло Андрій (ІV курс, спеціалізація «Оркестрові струнні інструменти») та Сабо Естер (ІІ курс, спеціалізація «Оркестрові духові та ударні інструменти»). Перемогу здобув Андрій. Отже в фіналі зустрілися Фречка Іван та Країло Андрій. А в грі за третє місце: Сабо Естер та Ракущинець Ярослав.

Трійка призерів виглядає так:

І місце – Фречка Іван

ІІ місце – Країло Андрій

ІІІ місце – Ракущинець Ярослав

Вітаємо переможця, призерів та всіх учасників шахового турніру!