Методична доповідь Шабанової Тетяни на тему: «Акомпанемент в класі джазово-естрадного вокалу»

   19 лютого 2020 в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є. Задора відбувся методичний захід викладачки циклової комісії «Загальне фортепіано» Шабанової Тетяни Данилівни на тему: «Акомпанемент в класі джазово-естрадного вокалу».

   Тетяна Данилівна подавала свою доповідь у формі уроку-ілюстрації зі студенткою IV курсу спеціалізації «Музичне мистецтво естради» Банго Беатою.

   Колегам-слухачам було дуже цікаво заглибитися у проблеми майстерності виконавця-імпровізатора:  володіння виконавським ремеслом; володіння науковим підходом, пов’язаним з теоретичними основами побудови імпровізації; вміння психологічного розкриття імпровізаційного процесу; морально-естетична позиція особистості імпровізатора в подачі драматургії джазової композиції в метафізичному аспекті, тобто енергетична трансляція ідейного змісту твору, як сублімованої емоції.

   Слухаючи натхнене виконання міських романсів, а також відпрацювання досконалості в кожному епізоді творів, присутні подумки проводили паралелі (подібність і відмінності) з роботою над вокальними творами в класі «Академічний спів» (подача тексту, артикуляція, дихання).

   Хочеться відмітити дуже високий рівень викладачки Шабанової Т.Д. і як концертмейстера!

   Урок пройшов дуже цікаво, емоційно і натхненно, що і визвало бурхливі оплески подяки присутніх колег за майстерно проведену роботу.

Викладачка-методистка

циклової комісії "Загальне фортепіано"

Гайнен Л.В.