V Міжнародний конкурс фортепіанних ансамблів «Магія музики»

   З 04 по 08 березня 2020 року в м.Копошвар (Угорщина) відбувся V Міжнародний конкурс фортепіанних ансамблів «Магія музики». Учасники мали можливість виступати у різних категоріях: «Вчитель-вчитель», «Вчитель- учень», «Учень- учень». Враховуючи відсутність вікового цензу, конкурсантів було багато (всього 110 пар)!

   Представниками Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора були викладачі циклової комісії «Загальне фортепіано» Григор‘єва Л. В. і Опаленик О.М. Їхній яскравий виступ було високо оцінено дипломом за 1-ше місце.

   В конкурсі також прийняли участь студенти класу викладача Опаленик О. М. Гарастей Д. (3-й курс, спеціалізація «Оркестрові духові та ударні інструменти») та Хамник М. (І-й курс, спеціалізація «Народні інструменти). Виступ був також вдалим, за що студенти отримали 3- місце! Всі конкурсанти мали можливість прослухати майстер- класи та концерти відомих піаністів: Балажа Яноша, Рахмана Імре, Куруц Тюнде. Цікавими були також майстер- класи відомої оперної співачки Єви Мартон і арфістки Андреї Віг.

   Високопрофесійне журі, в склад якого в цьому році входила викладач Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Є.Задора, заслужений працівник культури, голова циклової комісії « Фортепіано» Сокач М.Е., показало прекрасну роботу.

   Важливо відмітити високий рівень організації самого конкурсу, за який відповідала відома піаністка Андрея Варнодь.

   Всі ці фактори сприяли натхненій атмосфері самого конкурсу. Велика подяка організаторам за роботу у створенні свята Музики!

Викладач-методист циклової комісії

«Загальне фортепіано» Гайнен Л.В.