«Весняні діалоги» - концертна програма народного артиста України Петра Матія

   5 березня 2020 року, напередодні Міжнародного жіночого дня, вже за гарною традицією народний артист України Петро Матій подарував нам свою вражаючу концертну програму під назвою «Весняні діалоги». У виконанні маестро прозвучали відомі вокальні твори та обробки українських і зарубіжних композиторів (А.Кос-Анатольський, Б.Лятошинський, Б.Шеремет’єв, П.Булахов, Я.Цегляр, П.Гайдамака, Е.де Куртіс та ін.), тематика яких так чи інакше пов’язана з різними гранями ліричного почуття, з оспівуванням теми кохання та жіночої краси. Кожна мініатюра яскраво виділялась своїм неповторним колоритом, невимушеним, щирим виконанням, і залишала глибокий слід в серцях слухачів.

   Також в концерті прийняли участь студенти циклової комісії «Фортепіано» (Васин А., Петрюк Е., Логойда Ю., Стан М., Калюжна Н, Немеш В.), які проявили себе як чуйні концертмейстери, здатні тонко слідувати за вокалістом і миттєво реагувати на нюанси його виконання.

   Ми щиро дякуємо нашому Петру Петровичу за те, що він подарував нам таку барвисту концертну програму та гарний весняний настрій! А принагідно також хочеться привітати від чоловічої частини колективу коледжу наших чудових жінок та дівчат з наступаючим святом 8 березня і побажати їм море радості й квітів і величезного задоволення життям!

Лучан Станіслав,

студент IV курсу

спеціалізації «Теорія музики»