Бережіть себе та своїх рідних - залишайтесь вдома та працюйте дистанційно!

   Під таким гаслом сьогодні вранці відбулася нарада голів циклових комісій онлайн. На ній було зазначено, що наші педагоги швидко відреагували на ситуацію та придумали свій формат ефективного віддаленого навчання. Організували дистанційне навчання за допомогою якісного інтернету і відповідного технічного обладнання. Говорили також і про те, що важливо, щоб освітній процес удома був цікавим і корисним. Педагоги використовують різні форми роботи та освітні платформи.

   Кожен викладач сам обрав доступну студентам форму проведення дистанційних занять: розміщення матеріалів на сторінці Facebook, у блогах, Google Classroom, через електронну пошту. Також створили вайбер-групи та постійно на зв’язку зі студентами.

   Дистанційне навчання, яке сьогодні стало не забаганкою окремих педагогів, а необхідністю, це серйозний виклик для вітчизняної системи освіти. На сьогодні воно може стати серйозним поштовхом для розвитку цієї форми навчання та інтеграцію її в освітній процес нашого коледжу і надалі. Крім того, вимушений карантин для наших педагогів стає потужним поштовхом для розвитку творчих та креативних можливостей.