Меню розділу

   

УВАГА!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ!

 

 

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 22.05.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

Робота циклової комісії «Фортепіано» в умовах самоізоляції

   В умовах карантину, який оголошено в Україні, в Ужгородському музичному коледжі ім. Д.Є.Задора запроваджено дистанційне навчання.

   Викладачі циклової комісії «Фортепіано» для належного виконання студентами навчального плану працюють та проводять   он-лайн уроки з фахових дисциплін  по розкладу. Згідно плану роботи  під час карантину, проводяться також он-лайн засідання циклової комісії. На засіданнях викладачі діляться досвідом проведення  уроків та можливостями різних інтернет платформ.

   Для занять по «Спеціальному класу», «Концертмейстерському класу», «Концертмейстерській практиці», «Фортепіанному ансамблю», «Камерному ансамблю», «Педагогічній практиці» — викладачі використовують Messenger,    Viber, Jitsі Mееt, Zoom, Skype та мобільний зв'язок.    Розуміючи особливості нашої спеціальності, кожної дисципліни, проблеми з налагодженням якості звучання та інтернетзв'язку,  ми використовуємо різні  методи проведення занять. Крім  уроків в режимі он-лайн,  прослуховуємо та аналізуємо відеозаписи студентів з виконанням домашнього завдання, направляємо їм зауваження у вигляді текстових або аудіо-файлів.  Важливо, що студенти мають можливість чути зауваження та настанови педагога, а викладач  — можливість оцінити рівень та динаміку підготовки та зросту студента.

   Маємо сподівання, що скоро ми всі зустрінемося офлайн. Цінність живого концерту, як і живого уроку та живого звуку зросте в рази, будемо по-іншому ставитися до особистих зустрічей. Це явний плюс нинішнього карантину. А всі ті речі, яким ми навчилися в період самоізоляції, розширять наші можливості в майбутньому і стануть частиною навчального процесу.

Голова циклової комісії «Фортепіано»

Сокач М.Е.