Меню розділу

   

УВАГА!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ!

 

 

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 22.05.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ЗМІСТ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ? Виховна година куратора Касо Ганни Йосипівни зі студентами

   Живе спілкування зі студентами, не може замінити дистанційним. Але це тимчасове явище, і ми повинні в такий важкий світовий час підтримувати один одного, намагатись допомагати в будь яких питаннях. Виховні години-це  щотижневі зустрічі зі студентами, які для мене є надзвичайно дорогі.  Дистанційні виховні години є надзвичайно цікаві. Вони змушують переоцінити ті цінності, які були в Коледжі. Студенти сумують за рідним  закладом, за викладачами. І зустріч з директором Стегней Світланою Іванівною підняла  хороший настрій студентам. Передусім Світлана Іванівна поцікавилася самопочуттям студентів, як проходять заняття, про можливість отримання нотної та навчальної літератури в бібліотеці. Кормош Наталя Іванівна розповіла про підготовку до літньої заліково-екзаменаційної сесії, можливість її проведення дистанційно. Приємно відмітити, що всі студенти без запізнень ввійшли   в кімнату,  і надзвичайно добре підготували домашнє завдання!

А завдання було не просте, як для мене і як для їх 17 річного віку! Треба було написати 2-3 речення відповіді на питання - В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ЗМІСТ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ?

Відповіді різні, але мене порадувало, що вони замислились над цим питанням, а мені дало можливість познайомитись більш глибше з їх внутрішнім світом!!! Я любуюся своїм курсом, їх одухотвореним поглядом і внутрішньою красою!

От їх відповіді....

Кожна вибирає свій шлях , і проходить його по своєму. Сенс життя для кожного особливий і приходить з роками . Але на даний момент, мені здається , що мій зміст життя на Землі, це здатність удосконалювати себе як особистість, підтримувати зв’язки з природою , в понятті медитації , для кращого поєднання себе з природою .

А також , сенс життя полягає у самому житті , здатність жити кожним моментом , а не тільки існувати.

***

На мою думку, сенс життя полягає в тому, щоб зрозуміти і вирішити на Землі, де ми хочемо бути далі. Можливо для когось думати про такі речі взагалі не актуально, а хтось напевно і не знає про те, де буде проводити вічність, але для мене це важливо. Своїми вчинками ми обираємо собі вічність, ми будемо там, де заслуговуємо. Тому, слід задуматися і переглянути своє життя, якщо є проблеми, або сумніви, потрібно звернутися до Того, хто зможе допомогти.

***

Сенс життя це дуже спірне питання . Дуже важко відповісти на це питання в 17 років .

Мені здається, що сенс життя криється в тому, щоб залишити на цій землі корисний слід для кращого майбутнього нашого покоління

З іншого боку, сенс життя це наші (майбутні) діти . Продовження роду . Ми повинні виростити достойних і чесних людей .

***

Для мене зміст життя, це бути щасливим, особисто мене ніщо так не може радувати як щастя, благополуччя і сім’я, мати біля себе рідних людей, щоб вони всі були здорові, і теж щасливі.

Не мало важно для мене це успіх в житті, побудувати гарну кар’єру)

На мою думку кожна людина не просто так на цій землі, кожна людина має свою ціль яку намагається досягти і досягає якщо того дуже захоче.

***

Слід зауважити , що у кожного він може бути свій , на мою думку сенс життя полягає в тому , щоб прагнути до щастя , втілити своє покликання . Щоб люди почитали своїх предків , любили свою Землю і слідували своїй релігії.

***

Я думаю, що кожна людина має своє індивідуальне призначення на цій землі, тому, зміст її життя полягає насамперед в тому, щоб виконати це призначення, яке вже дав їй Бог. Також я вважаю, що якщо людина принесла щось в життя інших людей, щось корисне, хороше або просто залишила після себе якийсь слід - вона вже прожила немарно життя. Взагалі, я вірю, що життя- випробовування перед вічністю, тобто, кожного дня людина робить свій вибір між добром і злом або просто вибір, від якого залежить її подальше життя, зміст якого, я думаю ,- бути справжньою Людиною і виконати те, що заплановано Богом.

***

На сьогоднішній день я ще не дуже зрозуміла в чому справді сенс життя, але подумавши напевно в тому щоб не прожити день не взявши з нього якісь знання, просто бути самим собою. І жити так щоб отримувати від нього задоволення)

***

На мою думку, сенс життя людини - це просто бути щасливим і знайти свій сенс для життя.

***

Для мене зміст життя є пізнати Бога.

***

Людина на Землі повинна жити, а не тільки існувати. А життя полягає в тому, щоб радуватися кожному своєму злету, а інколи навіть і падінню, радіти кожному дню, коли відкриваєш свої очі, бачити прекрасне, робити всі свої справи з задоволенням і бачити у всьому лише хороше. Цінити всіх своїх рідних і те, що Бог нам дав. Інколи це дуже важко, але треба старатися і працювати над собою!

***

Для мене сенс життя-це кожен день пізнавати щось нове, реалізувати себе як самостійну, забезпечену людину, займатися тим, до чого у мене палає душа, створити свою сім'ю, кожен день бачити своїх батьків щасливими, старатися робити добро, і не завжди вдається, але я стараюся тримати свій негатив в собі

***

Для мене зміст життя - це прожити життя недарма, щоб коли ти був уже у старшому віці не жалів про то що міг зробити або міг по інакшому зробити. Так як ми майбутні педагоги я рахую важливим передати опит, тому потрібно вдосконалюватись кожного дня.)

***

Сенс життя, це пошук цього сенсу за все своє життя . Ми завжди щось шукаємо , у кожного він різний. Тому і не має точного визначення що це. По суті його знає тільки Бог.

В даний період нашого часу , не має суті відповідати на це запитання, тому що навіть найбільші розуми нашої планети трактують його по різному.

….люди розпочинають війни, заключають мир і різні види відносин. Ці слова, можна сказати, дають прогрес усьому світу і нашому життю.

Це тільки моя думка, і я можу розвивати її до нескінченності, як і багато хто з нас. І ніколи не потрібно нав'язувати комусь свою думку, відповідь на це питання, тому що завжди знайдеться той хто буде не задоволений твоєю відповіддю.