Меню розділу

   

УВАГА!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ!

 

 

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 22.05.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

Вітаємо! Ще одна блискуча перемога нашої студентки Юліанни Чокнадій!

   Сьогодні вся освіта країни і мистецька зокрема працюють в непростих умовах карантину. Дистанційне навчання ставить непрості завдання, як перед викладачами, так і перед студентами,  вимагаючи активізації пошуків нових форм і методи роботи. Одним з дієвих мотиваційних моментів для  студентів та викладачів є підготовка та участь в онлайн конкурсах.

   З успіхом репрезентувала наш музичний коледж на IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва з міжнародною участю «Планета мрій» (дистанційно) м. Умань-2020 студентка I курсу спеціалізації «Оркестрові струнні інструменти» Чокнадій Юліанна (клас викладача Томич М.В.) Професійний рівень підготовки юної конкурсантки, яскраве емоційне виконання програми були відповідно оцінені висококомпетентним журі. У IV категорії номінації «Інструментальне мистецтво» Юліанна виборола диплом Лауреата I ступеня.

   Вітаємо студентку та її наставника, бажаємо натхнення і терпіння у роботі, творчих звершень і нових мистецьких перемог!