Меню розділу

   

 

  

  

Бібліотека нашого коледжу інформує. Старовинні народні інструменти та найцікавіші результати розкопок запропонують для огляду у Міжнародний день музеїв в Ужгороді

Міжнародний день музеїв – чудове свято і додаткова нагода для багатьох людей відвідати різноманітні музейні експозиції, побувати у старовинних приміщеннях замків чи сучасних, модернових виставкових залах.

Свято, котре має на меті привернути увагу до музеїв, почали відзначати ще у 1977 року. А вже з 1978 року Міжнародний день музеїв широко святкують більше ніж у 150 країнах світу.

Багато музеїв спеціально до цього дня готують особливі експозиції, а ще зазвичай вхід у музейні приміщення з нагоди свята для всіх відвідувачів стає вільним.

Уже традиційно в цей день Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького, як і інші музеї, відкриває двері для відвідувачів.

З нагоди Міжнародного дня музеїв в Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького 18 травня об 11 годині відбудеться відкриття суттєво оновленої й збагаченої постійно діючої експозиції «Народні музичні інструменти Закарпаття».

Крім того гості зможуть побачити нову виставку «Артефакти середньовічної церкви Ужгородського замку», на якій будуть представлені матеріали розкопок церкви на території Ужгородського замку. Експонати цієї виставки будуть експонуватися вперше.

На жаль, цьогоріч у зв’язку із карантинними обмеженнями для гостей буде відкрита тільки територія Ужгородського замку (музею).