Меню розділу

   

 

  

  

Наші викладачі Попович Емеріх та Томас взяли участь у міжнародному проєкті «Trumpet Band»

   Викладачі Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора Емерих та Томас Поповичі взяли участь у чудовому проєкті організованому популярною на весь світ сторінкою в соцмережах Facebook та Instagram «Trumpet Band», де взяли участь 60 музикантів з різних країн світу. Вони усі разом зіграли знаменитий «Нью-Йорк» Френка Сінатри, що було дуже захоплююче.

   До речі багато з учасників цього проекту є всесвітньо відомими музикантами, серед них такі як: Крісс Колетті учасник знаменитого на весь світ Канадського Брас-Квінтету, Моріс Норт - знаменитий американський соліст та представник всесвітньо відомої компанії духових інструментів «Vincent Bach», Юліан Лупу - знаменитий румунський cсоліст, перша труба симфонічного оркестру в Анкарі (Туреччина) та представник відомого бренду духових інструментів «Thein Brass», Ана Ромеро – відома шотландська солістка та оркестрант та інші.

   За цей короткий період Емерих та Томас Поповичі вже неодноразово брали участь у заходах міжнародного та всесвітнього рівня поряд із знаменитими на весь світ музикантами та викладачами, та були високо оцінені за свою роботу та професіоналізм.

   Щиро вдячні Коркему Кавусу, засновнику та менеджеру сторінки «Trumpet Band» за запрошення та за організацію такого чудового та масштабного проекту.

  Бажаємо успіхів у створенні таких чудових проєктів і надалі.

https://www.facebook.com/trumpetbandd/

https://instagram.com/trumpetband?igshid=1x396axe2bvzk