1 жовтня - Міжнародний день музики

    Золота Осінь!!! Як манить та захоплює у свій полон!!! Багатство кольорів та неймовірна краса надихає на творіння майстерних полотен, які збережуть мить на віки. Осінь позначена особливою сторінкою – вона відкриває перед нами багатство емоцій, кольорів та натхнення на творіння. Саме на цей, неймовірно прекрасний час, припадає особлива подія в житті кожного музиканта – відзначення Міжнародного дня Музики!!!

   Вже понад чверть століття,1 жовтня ми з гордістю долучаємося до відзначення Дня Музики,  ініційованого у свій час Міжнародною музичною радою при всесвітній організації ЮНЕСКО. Особлива цінність творців історії в звуках, які своїм неймовірним талантом залишили для майбутніх поколінь світові шедеври, сповнені чистих почуттів.

    Щороку в ці святкові дні творчі виконавські колективи Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора дарують своїм шанувальникам музичні шедеври, як у концертних залах, так і на площах нашого чудового міста Ужгород. Спілкуючись мовою музики ділимось кращими надбаннями світової музичної класики зі своїм улюбленим слухачем. І сьогодні в дні посиленої безпеки ми не хочемо залишатись без Вас!!!

    Ми щиро вітаємо всіх  Вас зі святом та запрошуємо на святковий концерт, що відбудеться на Театральній площі м. Ужгород у п’ятницю 2 жовтня о 12.00.