День Гідності та Свободи

   21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи — свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої у 2004 році та Революції Гідності 2013-го. Цей день відзначається щороку відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014-го.

   Цього дня 7 років тому українці вийшли з мирним протестом на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу. Згодом були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони й убивства мирних громадян. Важкою ціною українці вистояли і перемогли!

   В Ужгородському музичному фаховому коледжі імені Д.Є.Задора до відзначення Дня Гідності та Свободи  проведено наступні заходи:

       1. Тематичні виховні годині на платформі Jitsi Meet для студентів перших курсів на тему «З Україною в серці», мета яких є пригадати події, які відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках, розширити знання студентів про революцію Гідності та Свободи; розвивати почуття національної самосвідомості та громадянської активності; формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем.

  2. Онлайн диспут на платформі Jitsi Meet зі студентами ІІ курсів на тему «Народжені вмерти за Батьківщину – залишаються жити у віках», мета якого є розширення знань студентів про події Євромайдану та ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні; виховання в студентів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю; розвивання активної громадянської позиції студентів щодо територіальної цілісності та єдності держави; виховання майбутнього захисника цілісності кордонів та миру в Україні.

    3. Тематична виставка у бібліотеці на тему: «Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе».

Завідувач відділення

Кормош Н.І.