Виховна година «Булінг, або цькування: виклики та протидія»

   У рамках рекомендацій МОН України про організацію в закладах освіти виховної роботи щодо запобігання та протидію булінгу, кураторами навчальних груп разом зі студентами 1-3 курсів було проведено цикл виховних годин на тему: «Булінг, або цькування: виклики та протидія», «Булінг: види та запобігання»,  «Булінг. Не роби вигляд, що не бачиш», «Прояви булінгу та як з ним боротися».

   Мета проведення виховних годин – привернення уваги студентів до актуальних проблем насилля серед молоді, усвідомлення власної відповідальності за випадки булінгу у студентському колективі, розуміння необхідності кооперації та співпраці для вирішення проблем подолання проявів насильства.

   Кураторами було організовано для студентської молоді перегляд та обговорення відеороликів «Stop bullying» (соціальна реклама про захист прав дітей), «Булінг» (соціальний ролик), «Стоп секстинг» (соціальний ролик).

   Психолог коледжу Папп Е.Й. оформила куток «Що таке булінг. Протидія булінгу», провела анкетування студентів щодо виявлення булінгу в студентському колективі, надала рекомендації кураторам навчальних груп про підготовку до виховних годин з даної теми. Психолог наголосила кураторам, що пропаганда здорових стосунків є головним способом запобігання булінгу і створенню безпечної і приязної атмосфери у коледжі.

Кормош Н.І.,

завідувач відділення