Вітаємо з Міжнародним днем музики!

У свій час відомий німецький поет Генріх Гейне висловив дуже влучну думку: «Там, де закінчуються слова, починається музика». Це направду щира істинна. Саме музичною мовою людство висловлює багатство емоцій та почуттів і саме вона, музика, здатна відкрити найпотаємніші двері в усвідомлення людського буття. Музика є найдивовижнішим способом самовиразитись... Наша сутність це і є музика, імпульс якої задається ритмом наших великих сердець!

Сьогодні, 1 жовтня 2021 року, ми з великою радістю долучаємося до відзначення Міжнародного дня музики, який вперше було урочисто відзначено за рішенням ЮНЕСКО у 1975 році. Одним з ініціаторів свята став видатний композитор XX століття - Дмитро Шостакович! Щороку в цей день концертні зали наповнюються особливим відчуттям радості. Сольні виконавці та художні колективи з особливим пієтетом наповнюють світ звуками музики!

Мистецький колектив Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора сьогодні щиросердечно вітає всіх з Міжнародним днем музики!

З дня свого заснування навчальний заклад відзначає цей день по особливому урочисто - талановита студентська молодь, що нині вже є лауреатами та переможцями численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів-фестивалів, дарує публіці  у своєму виконанні шедеври світового музичного спадку. Ці радісні миті з нами постійно розділяють жителі та гості нашого чудового міста Ужгород!

Тож нехай музика завжди стає натхненням на добро, відкриває таємниці незвіданого світу звуків, стає радістю життя, збагачує думками віри і любові!