Енді Мідлтон – світова зірка (США, саксофон) знову в нашому музичному коледжі.

11 листопада 2021 в малій залі Ужгородського  музичного фахового коледжу  імені Д.Є. Задора 15.00 – 16.30 відбувся майстер- клас гри на саксофоні Енді Мідлтона (США) - професора Віденського університету музики й виконавського мистецтва. Енді Мідлтон -хедлайнер цьогорічного «Пап-джаз-фесту-2021» (Andy Midlton - музикант, композитор, тенор, аранжувальник, лідер музичного гурту. Він є одним  із найкращих джазменів-саксофоністів  сучасності, який зараз живе і працює у Відні (Австрія).

Енді Мідлтон співпрацював з такими «іменами» у джазі як Ralph Towner, Kenny Wheeler, David Holland. Виступав і записувався з Billy Hart, Maria Schneider, Richie Beirach, Renee Rosnes, Randy Brecker, Bob Mintzer, Bill Evans, Lionel Hampton, Bob Mintzer, Joey Calderazzo, John Abercrombie, Steve Rodby, Scott Colley, Adam Nussbaum. Дуже приємно, що учасники міжнародного XXIV джазового фестивалю «Пап-Джаз-Фест», гості та студенти Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора мали чудову нагоду поспілкуватися, послухати та побачити майстер-клас від великого «майстра» своєї справи чудового музиканта, світової зірки-саксофоніста, який розповів молодим музикантам про нелегкі шляхи до «зіркового» виконавства, щоденну систему занять в освоєнні джазової імпровізації та сценічної майстерності.
На завершення мистецької зустрічі директор Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора, заслужена працівниця культури України Стегней Світлана Іванівна подякувала  нашому гостю Енді Мідлтону організаторам за чудові, цікаві та змістовні проведені майстер-класи та лекції  конференції в рамках» Пап-Джаз-Фесту», які проходили впродовж двох днів в стінах Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора і звичайно, сподівання на подальші співпрацю, творчі зустрічі, майстер-класи та концертні виступи в рамках ювілейного XXV міжнародного  джазового фестивалю «Пап-Джаз-Фест». До нових зустрічей!