Виховна година на тему: «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів»

З метою запобігання виникнення травматизму в студентському середовищі і побуті, зі студентами музичного коледжу 17 листопада 2021 року проведено виховний захід на тему «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів». Заняття проводили старший інспектор вибухо-технічної служби ГУ НП в Закарпатській області старший лейтенант Хобор Ю.П.  та інспектор вибухо-технічної служби ГУ НП в Закарпатській області, капітан Горнодь В.Ю.  Гості розповіли студентам як терористи маскують вибухівку під іграшки, цукерки та інші побутові предмети.

Студенти з неприхованою цікавістю слухали про те, як фахівці знешкоджують вибухонебезпечні предмети та ознайомилися з сучасними зразками приладів розмінування. Окрім того Юрій Павлович навчив студентів, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, і застеріг студентів, що в жодному разі не варто знешкоджувати вибухові пристрої самотужки.

Без сумніву, такі заходи вчать молоде покоління відповідальніше ставитися до власної безпеки у повсякденному житті. Для досягнення цієї мети гості отримали запрошення до подальшої співпраці в організації та проведенні подібних заходів у коледжі.

Завідувач відділення

Кормош Н.І.