День гідності і свободи в Україні!

Щорічно 21 листопада українці відзначають важливе національне свято – День Гідності та Свободи — свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої у 2004 році та Революції Гідності 2013-го. Цей день відзначається щороку відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014-го.

Україна - територія Гідності і Свободи. Українці довели  це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але ми довели свою любов до Батьківщини, відстоюючи свою честь і гідність. Україною потрібно пишатися, її  неможливо не любити! Єдність і свобода роблять нас гідними, ми  маємо  зберігати і оберігати цей скарб!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

До відзначення Дня Гідності та Свободи в Ужгородському музичному фаховому коледжі імені Д.Є.Задора проведено наступні заходи:

Мурга О.В. провела  годину спілкування на тему: «День Гідності і Свободи в Україні: історія свята і сьогодення».  Оксана Василівна Мурга звернулася до присутніх і запропонувала пригадати події, які вже стали історією.      Годину спілкування продовжив студент Ростислав Чворсюк, який розповів про події та факти тих часів. 

Пришляк Н.І. провела виховну годину на тему «На захисті демократичних цінностей», де куратор нагадала присутнім з чого все почалося і що стало причиною виходу людей на майдан Незалежності в Києві. Присутні ушанувати пам'ять загиблих на Майдані, а також у зоні АТО, хвилиною мовчання. Після вступного слова студенти змогли подивитись документальний фільм «Революція Гідності».

Глеба С.В провела годину спілкування,  мета якої є пригадати події, які відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках, розширити знання студентів про революцію Гідності та Свободи; розвивати почуття національної самосвідомості та громадянської активності; формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем.

Завідувач відділення

Кормош Н.І.