ХXII Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці»

У період з 10 по 12 cічня 2022 року студенти Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора взяли участь у ХXII Міжнародній науково-практичній конференції «Молоді музикознавці» у рамках IV Міжнародного науково-творчого проекту «Музична культура сучасності: від наукового осмислення до репрезентації», яка цьогоріч проводилася в онлайн-форматі (платформа Zoom) на базі Київської муніципальної академії музики імені Р.М.Глієра.

До складу Оргкомітету конференції входили близько 35 провідних музикознавців України - докторів і кандидатів мистецтвознавства. Серед доповідачів були здобувачі освіти музичних коледжів, інститутів, музичних академій та аспіранти.

У збірнику «Тези ХXII Міжнародної науково-практичної конференції «Молоді музикознавці» у рамках IV Міжнародного науково-творчого проекту «Музична культура сучасності: від наукового осмислення до репрезентації» (К., 2022) було опубліковано наукові дослідження трьох студентів нашого закладу:

  1. Вовчок Руслана «Постать К.Матезонського в музичній культурі Закарпаття» - С.21-22 (студентка III курсу спеціалізації «Хорове диригування», науковий керівник – к.мист. Мадяр-Новак В.В.)
  2. Лучков Олександр «Софія Дністрянська та її система навчання у фортепіанній школі Ужгорода (1930-х років)» - С.60-61 (студент III курсу спеціалізації «Фортепіано», науковий керівник – к.мист. Мадяр-Новак В.В.)
  3. Панько Вікторія «Етапи формування європейських ладових систем» - С.81-82 (студентка III курсу спеціалізації «Теорія музики», науковий керівник – Стинич Н.І.)

Студенти успішно презентували свої наукові дослідження на міжнародному рівні та з гідністю представили Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д.Є.Задора.

Щиро вітаємо нашу багатогранну талановиту молодь та їх наставників. Бажаємо здоров’я, успіху та нових звершень на творчій ниві. 

Голова циклової комісії «Теорія музики»

Наталія Стинич