Нова творча міжнародна Перемога!

Війна...Війна….75-й день…

І сьогодні у кожного свій фронт. У нас-культурний, який має важливе значення у боротьбі за ПЕРЕМОГУ!  Студенти Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора беруть участь в благодійних концертах,

виступають зі своїми концертними програмами на підтримку ЗСУ, зокрема,128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, піднімають бойовий дух, дарують теплоту та щирість наших українських мелодій та пісень тимчасово-вимушеним переселенцям нашої каїни.

І знову,в цей нелегкий час, 8- 9 травня- наша творча  перемога!

УКРАЇНА - СЛОВАЧЧИНА

Щиро вітаємо студентів Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора спеціалізації «Оркестрові струнні інструменти» Чокнадій Юліанну (скрипка, клас викладача Томич Мирослави Василівни, концертмейстер Сігеті Ольга Вікторівна), студента спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти» Егрешій Олекса (кларнет, клас викладача Томича Ференца Ференцовича, концертмейстер Горячко Ірина Василівна) та  Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів духовий оркестр Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора (керівник-заслужений артист України Томич Ф.Ф) з перемогою (Лауреати 1-ї Премії) у Міжнародному двотуровому конкурсі ТАЛАНОВИТИЙ СВІТ - 2022 "Україна в моєму серці"! OREA FEST!

Дякуємо організаторам Міжнародного багатожанрового конкурсу (Україна в моєму серці - Талановитий світ) - компанії OREA FEST, головою оргкомітету якої є заслужений професор Pavol Kočí. Цей конкурс проводився в підтримку ЗСУ за підтримки та сприяння головного управління культури міста Братислава. 20% від «вступних» внесків всіх учасників конкурсу  будуть перераховані на підтримку ЗСУ!!!

Щиро вітаємо викладачів та концертмейстерів з плідною роботою ,підготовкою лауреатів конкурсу та бажаємо  подальших творчих перемог! Ми з України! Слава Україні!