З Міжнародним днем музеїв

Ужгород – неповторне місто з багатовіковою історією та значним духовно-мистецьким спадком. Його унікальність, єдність, багатогранність, гостинність та відкритість манить мандрівника і тішить жителів нашого чудового міста. Спостерігаючи за життям Ужгорода, розглядаючи його культові споруди, вслухаючись у багатство звукової гами, стаєш свідком творіння історії, що розгортається в часі, відчуваєш биття великого серця чудового міста.

Щороку у Міжнародний день музеїв, переступаючи поріг скарбниці нації, поринаємо у неймовірні духовні мандри. Одна з цінних історичних пам’яток у центрі нашого міста - Закарпатський обласний художній музей імені Й. Бокшая. Музей є одним із осередків культури і мистецтва України, де зібрані більше 10000 експонатів!

У мистецькій галереї, окрім художніх виставок, постійно організовуються чудові концерти музичних колективів, знаних на теренах України та за її межами. Для творчого колективу Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора Закарпатський обласний художній музей імені Й. Бокшая - серед улюблених місць концертування. У день відзначення професійного свята викладачі та студенти музичного коледжу привітали колектив музею дарунком з кращих творів української та світової музичної класики від минулого до сьогодення.  Всі, хто нині прийшов розділити свято, мали змогу насолодитись хвилинами чудової та вишуканої музики.

У Міжнародний день музею висловлюємо подяку всім, хто долучається до великої справи - збереження та примноження культурного фонду України. Бажаємо всім Миру, сімейного благополуччя та бажаної перемоги нашої Неньки-України!

Голова циклової комісії «Теорія музики»,

викладач-методист Наталія Стинич