ВИШИВАНКА – ДУХОВНА БРОНЯ УКРАЇНЦІВ

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками. І саме сьогодні, у такий складний для України час, вишиванка – духовна броня українців, відбиття національної ідеї і нагадування про нашу унікальність, про силу традицій, нашу складну історію і обов’язково – про перемоги, які дозволили нам стати і залишатися незалежною державою.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, а звідси – і саму ідею українства. Це свято відносно молоде, але таке улюблене, справді народне, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього українського народу.

Саме про це – наш традиційний фотозвіт про Міжнародний день вишиванки в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є. Задора, який підтримали викладачі і співробітники, одягнувши улюблені вишиванки.