Чудовий вечір камерної музики

12.06.2022 в Закарпатській обласній філармонії відбувся чудовий вечір камерної музики. На самі Зелені свята, коли душа просвітлюється, прагнучи очистити все довкола від лиха і біди, музиканти академічного камерного оркестру під керівництвом заслуженого артиста України  Владислава Юроша відкрили публіці світ незайманої краси в музиці. Лунали твори зовсім юних авторів - маловідомого «іспанського Моцарта» Хуана де Арріаги та 14-річного «класика серед романтиків» Фелікса Мендельсона, сповнені світла, радості, шляхетної простоти. Саме цих емоцій бракує кожному з нас зараз, аби акумулювати сили духовні й фізичні. Тож публіка розчинилася в прекрасних гармоніях, спостерігаючи за натхненними артистами та майстерним диригентом, нашим земляком і гостем – заслуженим артистом України Віктором Плоскіною.

Чудовим доповненням до романтичної оркестрової програми концерту став виступ добре відомого в краї соліста, заслуженого артиста України та викладача Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора Ференца Томича. В його проникливій інтерпретації прозвучала щемливо-лірична «Мелодія» Віктора Теличка, голови Закарпатської організації Національної спілки композиторів України, викладача Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора, за сприяння якої і відбувся сьогоднішній концерт.

Високе мистецтво, краса та гармонія, щирість вислову та любов – ось ті цінності, про які розповідала музика, і які здатні відродити в нас Людяність.