День читання книг літературною замальовкою «Література, що вражає: 10 книг зарубіжної класики»

В Ужгородському музичному фаховому коледжі відзначаємо  День  читання книг літературною замальовкою  «Література, що вражає: 10 книг зарубіжної  класики». 

Цей день відзначають для того, щоб нагадати всім про важливість читання в нашому житті. Для тих, хто переконаний в цьому , майже всі дні є днями читання, а для тих, хто лише починає розуміти, що читання змінює життя на краще, пропонуємо почати  знайомитися з творами  зарубіжної класики  вже сьогодні. З чим можна порівняти радість читача, який тримає в руках нову для себе  книжку –  щойно придбану, чи взяту в бібліотеці? Тримаючи в руках нову книжку нас охоплює передчуття  знайомства з Невідомим Світом і нам хочеться якнайшвидше її прочитання. Читаючи, ми відчуваємо і певну причетність до подій, які відбуваються на сторінках книги, можемо уявляти образи персонажів, відчути епоху і час. На сторінках книжок  знаходимо поради, які можемо застосовувати в реальному житті, зробити важливий життєвий висновок. Читаючи, можемо і відпочивати, насолоджуватися словом, думкою, перебігом сюжету та розвитком подій. Книжку можна перечитувати кілька разів і завжди знаходити щось нове для себе. Твір, який сподобався  можемо порекомендувати прочитати рідним, друзям або знайомим, поділитися враженнями від прочитаного, обговорити або спробувати написати  власний твір в жанрі фанфікшн. Книги допомагають нам бути впевненими в собі, долати труднощі і перемагати, вони  збагачують наші душі, спонукають до творчості, наповнюють сенсом наше життя. 

П’ятдесят тисяч користувачів навряд чи порадять щось погане, подумали автори одного з книжкових порталів і створили рейтинг найкращих романів ХХ століття. Рейтинг був складений на основі відгуків користувачів, серед яких ті, хто просто  любить читати, критики, публіцисти, і сучасні письменники. Ми вибрали з цього списку 10 книг, які були перекладені українською, і які рекомендуємо прочитати – в цифровому чи друкованому форматі.

З нагоди Дня  читання книг, студенти І курсу нашого коледжу  відвідали  Ужгородську міську бібліотеку. Працівники бібліотеки провели захоплюючу екскурсію книгозбірнею: ознайомили студентів з  фондами та виставкою нових надходжень

                                                                                За матеріалами інтернетвидань

                                                                                      Підготувала Мурга О.В.

Літературна замальовка тут