На порозі Континенту

Довгий шлях, складні етапи, але завжди важливим є кінцевий результат. Наш підсумок – це ПЕРЕМОГА

Відбувся  Перший Міжконинтальний фестиваль Української  Патріотичної  Пісні  в СПОЛУЧЕНЕХ ШТАТАХ АМЕРИКИ – UNITED FOR UA-2022, на якому Аліна Гирич, студентка спеціалізації «Спів» виборола почесне місце - Лауреата!  

Завдяки підтримки батьків студентки, які разом з нею хвилювались, готувались, навчального закладу Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Задора та професійній роботі викладача Заслуженої артистки України, доктора філософії - Маріанни Сухолової Аліна  стала  лауреатом та потрапила  в золотий диск Патріотичної пісні в Америці.

Також її пісня «Плакала Калина», яка була підготовлена до музичного відео-проєкту «Все буде Україна» була презентована  у  мистецькій програмі «Час української пісні» на Radio Ethno Fm 87.7 Fm (USA Sacramento California) та отримала 5000 тис. переглядів на ресурсі.

Чудово коли твоя українська пісня лунає і об’єднується  разом з народними  артистами України, популяризує українське пісенне мистецтво на всіх континентах.

Дякуємо  організаторам, за високу організацію конкурсу, адже завдяки таким фестивалям є можливість бути почутим, побаченим  і за межами  нашої країни.

Рухаємося далі, скоріш до перемоги Слава Україні!!!