ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Відповідно  плану  роботи коледжу у січні 2023 року діяльність педагогічного колективу та студентського самоврядування  була спрямована на підготовку та проведення ряду заходів до Дня Соборності України.

20 січня була проведена єдина  інформаційна година для студентів І курсу «У єдності наша сила: День Соборності України». Захід проводився з переглядом документального фільму, в якому давалась оцінка історичним подіям того періоду, а саме Акту Злуки  українських земель, який відбувся 22 січня 1919 року. У вступному слові викладач історії Серкез О.О. наголосила  на історичному значенню  Акту - спробі об’єднання українського народу в єдиній державі. 

Протягом тижня проводилися години спілкування кураторами навчальних груп  з відео переглядом сюжетів документальних кадрів «Акт Злуки УНР на ЗУНР»,  «День Соборності – перше свято України», «День Соборності України».

З метою поглиблення знань студентів про історію виникнення свята Соборності України, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, викликання інтересу до вивчення історії України 18 січня 2023 року у Ужгородській публічній бібліотеці зі студентами коледжу була проведена патріотична година «Сила держави – в єдності».

Студенти мали можливість також переглянути виставку художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки.

Проведені просвітницькі заходи були спрямовані на виховання в студентської молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народу, утвердження демократичних цінностей.