Меню розділу

День незалежності - важливий день для кожного українця

День незалежності –

                 важливий день

                                 для кожного українця

З нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України у бібліотеці коледжу була проведена низка заходів до цієї знаменної дати. Студенти прослухали інформацію про історію виникнення свята,  етапи становлення української державності, про те, що історія України – це фактично історія національно-визвольної боротьби українського народу за свою державу, спрямована на визволення з-під іноземного панування та здобуття національної державної незалежності. За словами класика української літератури Максима Рильського, «…хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього…».

Першокурсники переглянули   виставки у читальному залі  бібліотеки, присвячені Дню незалежності України, під час  літературної години ознайомилися з визначними постатями у  літературному просторі сучасної   України, з цікавою  інформацією про нашу країну, про державні символи. Студентам було запропоновано відповісти на питання, що означає незалежність, чи справді бути незалежним так легко? Впродовж віків багато хто намагався обмежити нашу свободу, але ми повинні залишатися незламними, як і наша вільна і незалежна держава. Чим більша незалежність кожної людини, її самодостатність, реалізованість творчого потенціалу, інтелектуальний і культурний рівень, тим більшою є сила і міць держави. Незалежність – це слава українського   народу, наша свобода, це наші цінності.

Мета заходів - популяризація духовно-культурної спадщини українського народу, виховання молоді в дусі патріотизму, що в сучасних умовах – це, насамперед, становлення національної свідомості, відчуття належності до рідної землі, народу.