Меню розділу

1 жовтня - День музики

 Все минуще, а музика вічна…

Музика – це стенограма емоцій.
Емоції, які так важко описати,
безпосередньо передаються людиною в музиці,
в цьому її сила і значення. (Л.М. Толстой)

 1 жовтня, у день святкування прекрасного і дивовижного світу музичного мистецтва, та напередодні, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, до книгозбірні коледжу завітали педагоги, які долучилися до перегляду і мали змогу ознайомитися з новинками фахової музичної періодики та цікавими, унікальними виданнями, зокрема, добірками творів Д.Є. Задора.

Переглянути експозицію, присвячену Міжнародному дню музики завітав і доцент, викладач-методист Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора, заслужений діяч мистецтв України, лауреат всеукраїнських премій імені В. Косенка, М. Лисенка, голова Закарпатської організації Національної спілки композиторів України  В.Ф. Теличко. Віктор Федорович - активний користувач бібліотеки, талановитий композитор, який прийшов  з чудовими подарунками і передав у книгозбірню закладу видання власних творів та іншу цікаву музичну літературу, що високо цінується у мистецьких колах, серед творчої студентської молоді.

Бібліотека, продовжуючи роботу з популяризації читання, з великою повагою і професійною зацікавленістю ставиться до тих , хто сповідує любов до книги та вносить у душу людини іскру творчості, наших улюблених читачів – педагогів, музикантів, всіх, хто виховує вміння  по-справжньому  поринути у світ звукових фантазій та відчути чарівний "подих" інструмента.

Та музика звучить бентежно,

Мелодія чудова лине ввись…