Меню розділу

грудень 2016 року

Анонс заходів бібліотеки

Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора

на грудень 2016 року

 

Наближається кінець року, і бібліотека приготувала багато цікавого для своїх користувачів і відвідувачів. Ознайомтеся з анонсом робочих моментів і завжди будьте в курсі подій!

 

Протягом року

Навчайтеся! Шановні студенти музичного училища, Ви все ще покладаєтеся на когось у пошуках необхідної літератури? Візьміть ініціативу в свої руки! Щотижня по п’ятницях на уроках бібліотечно-бібліографічної грамотності Ви опануєте основи роботи не читача, але активного користувача (уроки проводяться за попереднім запитом).

Протягом року

Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з новою літературою, що надійшла до бібліотеки на постійно діючій документальній виставці «Золотий рудник знань» із циклу «Зупинись на хвилинку – подивись на новинку!».

Протягом року

До уваги викладачів! У Вас небагато вільного часу, але Ви бажаєте бути в курсі сучасних подій у Вашій професійній галузі, та ще й заощадити власні кошти? На допомогу Вам бібліотека пропонує серію постійно діючих тематичних виставок «Джерело педагогічної майстерності» із циклу «На допомогу викладачу», а також огляди спеціальної фахової періодики («Освіта України», «Музичний керівник», «Музична школа», «Музика», «Мистецтво та освіта», «Музика», «Вища школа», «Професійно-технічна освіта» тощо).

1 грудня

Жахлива загроза ХХІ століття актуальна як ніколи: поширення її давно досягло меж епідемії! Будь свідомий  наслідків недбалості, відмовся від шкідливих звичок! До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у читальній залі бібліотека готує виставку-огляд «Екологія душі, тіла і природи».

12 – 31 грудня

Завітайте! Напередодні зимових свят постає питання про майбутнє відзначення цілої низки веселих і визначних подій у житті цілого суспільства, цілого народу нашої держави, як церковних, так і світських. Цікаво, як це робили наші пращури? Чим їх святкування відрізнялося від традиційного для сьогоднішнього дня? Відвідайте цикл книжково-ілюстративних виставок «Звичаї українського народу», презентованих у читальній залі бібліотеки.

21 грудня

Запрошуємо! Етика – наука як цікава, так і цілком актуальна для сучасного світу. Однією з категорій етики є толерантність – доволі тонка категорія, якої безумовно потрібно дотримуватись, оскільки вона визначає моральний, суспільний і демократичний розвиток суспільства. Саме про неї йтиме мова на літературній годині «Толерантність і її роль у житті людини». Чекаємо на всіх бажаючих!

14 – 31 грудня

Приєднуйтеся! Ми прагнемо створити сучасну бібліотеку, яка може задовольнити всі Ваші інформаційні потреби. Сподіваємось, Ви зможете допомогти нам шляхом анкетування: дайте чесні відповіді на пропоновані питання і допишіть свої побажання.  Створімо нашу бібліотеку разом!

Шановні користувачі, відвідувачі, друзі бібліотеки! Вітаємо всіх зі святами – новим 2017 роком і Різдвом Христовим! Зичимо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, здійснення професійних планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів. Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей!

Щиро вдячні всім, хто давно з нами, і відкриті для кожного!