Меню розділу

листопад 2016 року

Анонс заходів бібліотеки

Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора

на листопад 2016 року

 

Наближається кінець року, і бібліотека приготувала багато цікавого для своїх користувачів і відвідувачів. Ознайомтеся з анонсом робочих моментів і завжди будьте в курсі подій!

 

Протягом року

Навчайтеся! Шановні студенти музичного училища, Ви все ще покладаєтеся на когось у пошуках необхідної літератури? Візьміть ініціативу в свої руки! Щотижня по п’ятницях на уроках бібліотечно-бібліографічної грамотності Ви опануєте основи роботи не читача, але активного користувача (уроки проводяться за попереднім запитом).

Протягом року

Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з новою літературою, що надійшла до бібліотеки на постійно діючій документальній виставці «Золотий рудник знань» із циклу «Зупинись на хвилинку – подивись на новинку!».

Протягом року

До уваги викладачів! У Вас небагато вільного часу, але Ви бажаєте бути в курсі сучасних подій у Вашій професійній галузі, та ще й заощадити власні кошти? На допомогу Вам бібліотека пропонує серію постійно діючих тематичних виставок «Джерело педагогічної майстерності» із циклу «На допомогу викладачу», а також огляди спеціальної фахової періодики («Освіта України», «Музичний керівник», «Музична школа», «Музика», «Мистецтво та освіта», «Музика», «Вища школа», «Професійно-технічна освіта» тощо).

1 – 6 листопада

Запрошуємо на прем’єру рейтингових книг «Читач сказав браво!» Чому саме ці книги манять читача? Чому вони завоювали таку популярність цього року? Візьміть участь в акції-моніторингу рейтингових книг! Завітайте до бібліотеки і зробіть свій вибір!

7 – 13 листопада

Завітайте! До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва бібліотека пропонує книжковий калейдоскоп «Майстри української пісні», який більше розкаже про знаних майстрів, а, може, й відкриє для вас нові імена.

9 листопада

Приходьте! До Дня української писемності і мови запрошуємо завітати на презентацію виставки «Скарби української писемності» всіх бажаючих!

14 – 20 листопада

Ознайомтеся! До Міжнародного дня відмови від паління бібліотека презентує книжково-ілюстративну виставку, яка неодмінно переконає вас у шкідливості такої згубної звички, як тютюнопаління. День відмови від куріння заснований за ініціативою Міжнародного союзу проти раку. У цей день курців закликають спробувати припинити курити хоча б на один день, а зекономлені від купівлі сигарет гроші віддати на благодійність.

16 листопада

Завітайте! З нагоди Міжнародного дня відмови від паління запрошуємо на годину спілкування «Шкідлива дружба». Цей день був проголошений у 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я на 42 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. День відмови від куріння (англ. Great American Smokeout) відзначається також у третій четвер листопада. Він був встановлений Американським онкологічним товариством у 1977 році. Темою цьогорічного Дня без тютюну є Заборона на рекламу, стимулювання продажу і спонсорство тютюнових компаній.

21 – 27 листопада

Приєнуйтеся до громадської ініціативи! Щороку  четвертої суботи листопада наша країна відзначає День пам’яті жертв голодомору 1932 – 33 років, і цього року дата припадає на 23 листопада. Не залишайся осторонь! Запали свічку і вшануй пам’ять тих, хто несправедливо пішов із життя! До Дня скорботи бібліотека підготувала виставку «Запали свічку пам’яті».

23 листопада

Завітайте! До Дня скорботи бібліотека презентує патріотичну п’ятихвилинку «Скорботні сторінки історії України».

28 – 30 листопада

Приєднуйтеся! Ми прагнемо створити сучасну бібліотеку, яка може задовольнити всі Ваші інформаційні потреби. Сподіваємось, Ви зможете допомогти нам шляхом анкетування: дайте чесні відповіді на пропоновані питання і допишіть свої побажання.  Створімо нашу бібліотеку разом!

 

Щиро вдячні всім, хто давно з нами, і відкриті для кожного!