Меню розділу

лютий 2017 року

Анонс заходів бібліотеки

Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора

на лютий 2017 року

   Шановні відвідувачі і користувачі бібліотеки Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора! Навчальний семестр уже в розпалі, і ми поспішаємо повідомити про події та заходи на наступний місяць. Ознайомтеся з найближчими планами і завжди будьте в курсі подій!

Протягом року

Навчайтеся! Шановні студенти музичного училища, Ви все ще непевні, чи є необхідна література? Вас страшать каталоги і картки опису книг? Опануйте власні страх і лінь! Щотижня по п’ятницях на уроках бібліотечно-бібліографічної грамотності Ви осягнете основи роботи не тільки читача, але й активного користувача бібліотеки (уроки проводяться за попереднім запитом).

«Ви знаєте, як пахнуть нові книги? Палітурка, папір, шрифт? Це як свіжий хліб для голодного» (Рей Бредбері). Запрошуємо книголюбів познайомитися з новою літературою, що надійшла до бібліотеки, на виставці книжкових новинок «Золотий рудник знань» із циклу «Зупинись на хвилинку – подивись на новинку!».

До уваги викладачів! Ви постійно обмежені у вільному часі, не бажаєте витрачати додаткові кошти, але відчуваєте брак професійної підтримки? Завітайте до бібліотеки, що пропонує серію постійно діючих тематичних виставок «Професійний навігатор», а також огляди спеціальної фахової періодики.

6 – 20 лютого

Відкрийте для себе нові можливості бібліотечних послуг! Приєднуйтесь до всеукраїнської акції «Читай – формат не має значення», що надає можливість усім бажаючим ознайомитись з літературою, представленою як на паперових, так і на електронних носіях, і спрямована на підтримку читання в будь-якому форматі. 

15 лютого

Залучайся! Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 р., цього дня в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану, але вшановують в Україні не тільки тих, хто пройшов через горнило афганської війни, а і всіх тих, хто брав участь в інших війнах (близько 20 тисяч військовослужбовців виконували інтернаціональний обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих точках»). До цього дня бібліотека презентує книжково-ілюстративну виставку «Біль Афганістану». Не залишайся осторонь, вшануй героїв-інтернаціоналістів і їх славні подвиги!

21 лютого

Приєднуйтеся! Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови, досить молоде свято, запроваджене в листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок. 21 лютого 1952 року в Бангладеш пакистанська влада жорстоко придушила демонстрацію людей, які виражали свій протест проти урядової заборони на використання в країні своєї рідної – бенгальської – мови. Відтоді кожного року Бангладеш відзначає день полеглих за рідну мову. Саме за пропозицією цієї країни ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови. А з 2000 року цей день відзначаємо і ми, українці. З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови працівники бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку «Беру тебе, як скарб, в пісенній вроді з джерел, що не міліють у народі» і патріотичну п'ятихвилинку «Рідна мова — українська!».

 Щиро вдячні всім, хто давно з нами, і відкриті для кожного!