Меню розділу

січень 2017 року

Анонс заходів бібліотеки

Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора

на січень 2017 року

 

   Шановні відвідувачі і користувачі бібліотеки Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора! Щиро вітаємо з початком нового року і нового навчального семестру! Невдовзі в стінах училища почнеться активна робота, тому поспішаємо повідомити про акції та події, які підготували для вас працівники бібліотеки. Ознайомтеся з найближчими планами і завжди будьте в курсі подій!

 

Протягом року

Навчайтеся! Шановні студенти музичного училища, Ви все ще непевні, чи є необхідна література? Вас страшать каталоги і картки опису книг? Опануйте власні страх і лінь! Щотижня по п’ятницях на уроках бібліотечно-бібліографічної грамотності Ви осягнете основи роботи не тільки читача, але й активного користувача бібліотеки (уроки проводяться за попереднім запитом).

«Ви знаєте, як пахнуть нові книги? Палітурка, папір, шрифт? Це як свіжий хліб для голодного» (Рей Бредбері). Запрошуємо книголюбів познайомитися з новою літературою, що надійшла до бібліотеки, на виставці книжкових новинок «Золотий рудник знань» із циклу «Зупинись на хвилинку – подивись на новинку!».

До уваги викладачів! Ви постійно обмежені у вільному часі, не бажаєте витрачати додаткові кошти, але відчуваєте брак професійної підтримки? Завітайте до бібліотеки, що пропонує серію постійно діючих тематичних виставок «Джерело педагогічної майстерності», а також огляди спеціальної фахової періодики.

12 - 31 січня

Відкрийте для себе нові можливості бібліотечних послуг! Приєднуйтесь до всеукраїнської акції «Читай – формат не має значення», що надає можливість усім бажаючим ознайомитись з літературою, представленою як на паперових, так і на електронних носіях, і спрямована на підтримку читання в будь-якому форматі. 

12 – 20 січня

Завітайте! Під час зимових свят постає питання про майбутнє відзначення цілої низки веселих і визначних подій у житті цілого суспільства, цілого народу нашої держави, як церковних, так і світських. Цікаво, як це робили наші пращури? Чим їх святкування відрізнялося від традиційного для сьогоднішнього дня? Відвідайте цикл книжково-ілюстративних виставок «Звичаї українського народу», презентованих у читальній залі бібліотеки.

22 січня

Згадаймо! З нагоди святкування Дня Соборності України в бібліотеці влаштовуються експрес-перегляди літератури за книжково-ілюстративною виставкою «Витоки соборності», яка висвітлить віхи становлення України, біографії історичних особистостей країни.

«День Соборності України – символ національної єдності»   історичний калейдоскоп: запрошуємо познайомитися з подіями, що відбувалися під час довготривалого процесу формування незалежної та соборної нашої держави.

27 січня

Приєднуйся до громадської ініціативи! Щороку 27 січня всі країни світу відзначають День пам’яті жертв Голокосту. Не залишайся осторонь! Згадай страшні події ІІ Світової війни і вшануй пам’ять тих, хто несправедливо пішов із життя! До Дня скорботи бібліотека підготувала документально-ілюстративний калейдоскоп «Мовчазний біль наших сердець».

27 січня

Битва під Крутами – один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова історична подія. У День пам’яті героїв Крут пропонуємо переглянути документально-ілюстративну виставку «Немеркнучі Крути» із циклу «Історичний календар».

25 – 31 січня

Приєднуйтеся! Ми прагнемо створити сучасну бібліотеку, яка може задовольнити всі Ваші інформаційні потреби. Сподіваємось, Ви зможете допомогти нам шляхом анкетування: дайте чесні відповіді на пропоновані питання і допишіть свої побажання.  Створімо нашу бібліотеку разом!

31 січня

Знайомтеся! Австрійський композитор, якого по праву вважають одним з основоположників романтизму в музиці, автор понад тисячі музичних творів, серед яких 600 пісень, 9 симфоній, велика кількість прикладів камерної і літургійної музики.  Зацікавлення публіки його музикою за життя було помірним, але значно зросло після смерті композитора й витримало випробування часом, адже твори митця досі не втратили популярність і належать до найвідоміших зразків класичної музики. До 220-ї річниці від дня народження Франца Шуберта працівники бібліотеки презентують книжково-ілюстративну виставку «Чаклун австрійського романсу».

 

Щиро вдячні всім, хто давно з нами, і відкриті для кожного!