Меню розділу

Нашому рідному коледжу – 75!

2021 рік є визначним для нашого коледжу. А саме, святкування 75-річчя від дня заснування Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора.

 21 травня 2021 року з неймовірним концертом наш заклад відзначив 75-річчя свого заснування. Цей день був справді особливим. У світлинах журналу «Культурологічні джерела №2/2021 року» представлена стаття «Ювілейний зорепад» Віри Мадяр-Новак, яка неймовірно описує та передає святковий настрій і звучання музики, які панували у залі. Також з нагоди 75-річчя Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора представлена наступна стаття «Світлана Стегней – Багатогранність творчої діяльності» написана Юлією Тетерюк-Кінч.   Світлана Стегней - заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, дипломант Міжнародного конкурсу, диригент, викладач-методист, а також директор нашого закладу, а саме, Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора. Це надзвичайна людина і прекрасний керівник, яким ми гордо пишаємося! Світлана Нуцівна - Майстер своєї справи! 

Бібліотека запрошує Всіх своїх користувачів завітати до нашої зали, та ознайомитись зі статтями, які присвячені  ювілею закладу.

1.Мадяр-Новак В.В. Ювілейний зорепад//Культурологічні джерела.2021, №2(54).С. 15-18.

2.Тетерюк-Кінч Ю.С. Світлана Стегней – Багатогранність творчої діяльності//Культурологічні джерела.2021, №2(54).С.58-61.

А свято продовжується, і ми з нетерпінням чекаємо продовження святкування у жовтні в залі Закарпатської обласної філармонії, де приймуть участь студентські колективи, а також знані представники-виконавці нашого закладу.