Меню розділу

Студенти-лауреати

2018

  • Чепканич Олег – лауреат І премії на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Фабрика талантів» (клас викладача Підгородської Н.М.).
  • Саварина Анастасія – лауреат ІІ премії на І Відкритому конкурсі вокалістів «HIT the TALENTS», м. Львів (клас викладача Комар І.І.).
  • Аннишинець Олеся - дипломант на ХІV Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан», м. Київ, 2018 р. (клас викладача Тетерюк-Кінч Ю.С.)
  • Худанич Тетяна - дипломант на ХІV Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан», м. Київ, 2018 р. (клас викладача Тетерюк-Кінч Ю.С.)
  • Чепканич Олег - лауреат ІІ премії на  ІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Попович Сергій - лауреат ІІ премії на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Стулішенка П.В.)
  • Фера Богдан - лауреат ІІІ премії на  ІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Шутко Н.Ю.)
  • Сабов Анастасія - лауреат ІІІ премії на  ІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Данканич Г.М.)
  • Богдан Ганна - володар Гран-Прі на V Регіональному конкурсі хорових диригентів західного регіону м. Ужгород (клас викладача Козачук Н.І., концертмейстер Коцан О.М.)
  • Буріна Анастасія - лауреат ІІІ премії на V Регіональному конкурсі хорових диригентів західного регіону м. Ужгород (клас викладача Гайдук В.М., концертмейстер Гайдук В.В.)
  • Саваріна Анастасія - лауреат ІІ премії на VIII Міжнародному конкурсі конкурсі «PREMIER» м. Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кунак Анастасія - Лауреат ІІІ премії на VIII Міжнародному конкурсі конкурсі «PREMIER» м. Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Мішко Ірина - лауреат І премії на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Platinum Orfey», м. Київ (клас викладача Вігули М.О.)
  • Гоян Саболч - володар Гран-Прі на II Всеукраїнському конкурсі інструментально-виконавської майстерності «BELLISSIMO-2018» м. Київ (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Ковач Габор - лауреат І премії  на II Всеукраїнському конкурсі інструментально-виконавської майстерності «BELLISSIMO-2018» м. Київ (клас викладача Шіпош Н.А.)
  • Росул Максим - лауреат ІІІ премії  на II Всеукраїнському конкурсі інструментально-виконавської майстерності «BELLISSIMO-2018» м. Київ (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Ковальчик Даниїла - лауреат І премії на ХІV Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан», м. Київ (клас викладача Данканич Г.М.)
  • Свалявчик Ірина - Лауреат ІІІ премії (номінація «Інструментальна музика (гітара)») на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді», м. Ужгород (клас викладача)
  • Банго Беата - Лауреат ІІ премії (номінація «Естрадний вокал») на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді», м. Ужгород (клас викладача)
  • Банго Беата - лауреат ІІІ премії (номінація «Авторська пісня») на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді», м. Ужгород (клас викладача Зелінко В.С.)
  • Бірта Рената - лауреат І премії (номінація «Естрадний вокал») на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді», м. Ужгород (клас викладача Зелінко В.С.)
  • Дешко Адріяна - лауреат І премії (номінація «Естрадний вокал») на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді», м. Ужгород (клас викладача Зелінко В.С.)
  • Дешко Адріяна - лауреат ІІ премії (номінація «Народний вокал») на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді», м. Ужгород (клас викладача Зелінко В.С.)
  • Рибак Ольга - лауреат ІІІ премії (номінація «Інструментальна музика (флейта)») на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді», м. Ужгород (клас викладача Чирської А.С.)
  • Сюлек Рейка - лауреат ІІ премії (номінація «Інструментальна музика (флейта)») на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді», м. Ужгород (клас викладача Чирської А.С.)
  • Солонина Оксана - лауреат ІІ премії (номінація «Інструментальна музика (флейта)») на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді», м. Ужгород (клас викладача Чирської А.С.)
  • Богдан Ганна - лауреат ІІ премії (номінація «Академічний вокал») на V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді», м. Ужгород (клас викладача Глеби С.В.)
  • Прийдун Карл - лауреат І премії на ХІV Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан», м. Київ (клас викладача Шевченко М.М.)
  • Степанюк Альона - лауреат І премії на ХІV Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан», м. Київ (клас викладача Вігули М.О.)
  • Волос Іванна, - лауреат ІІІ премії на І Всеукраїнському конкурсі «Нове обличчя», м. Київ (клас викладача Данканич Г.М.).
  • Кузьма Ганна – лауреат ІІІ премії на ІХ Міжнародному вокально-хоровому конкурсі-фестивалі «Хай пісня скликає друзів» (клас викладача Підгородської Н.М.).
  • Ковальчик Даниїла – лауреат ІІ премії на ІХ Міжнародному вокально-хоровому конкурсі-фестивалі «Хай пісня скликає друзів» (клас викладача Данканич Г.М.).
  • Чепканич Олег – дипломант ІV премії на ІХ Міжнародному вокально-хоровому конкурсі-фестивалі «Хай пісня скликає друзів» (клас викладача Підгородської Н.М.).
  • Сабов Анастасія – лауреат І премії на ІІІ Всеукраїнському учнівському фестивалі-конкурсі виконавців творів українських композиторів, м. Київ (клас викладача Данканич Г.М.).
  • Гузинець Дар’я – лауреат  І премії на ІІІ Міжнародному конкурсу-фестивалі мистецтв «ГУЦУЛЬСЬКА РОДИНА – 2018» в номінації «Академічний спів», м. Рахів (клас викладача Підгородської Н.М.).
  • Волос Іванна та Іваниці Діна – лауреати  ІІ премії на ІІІ Міжнародному конкурсу-фестивалі мистецтв «ГУЦУЛЬСЬКА РОДИНА – 2018» в номінації «Академічний спів (дуети)», м. Рахів (клас викладача Підгородської Н.М.).
  • Йовдій Ангеліна Роксанда – лауреат  І премії на ІІІ Міжнародному конкурсу-фестивалі мистецтв «ГУЦУЛЬСЬКА РОДИНА – 2018» в номінації «Естрадний спів» м. Рахів (клас викладача Баранович Ж.С.).
  • Саварина Анастасія – лауреат ІІІ премії на ІХ Всеукраїнському конкурсі солістів-вокалістів ім. Оксани Петрусенко, м. Херсон (клас викладача Підгородської Н.М.).
  • Кунак Анастасія – дипломант на ІХ Всеукраїнському конкурсі солістів-вокалістів ім. Оксани Петрусенко, м. Херсон (клас викладача Підгородської Н.М.). 

 

2017

  • Кунак Анастасія - лауреат Гран-Прі на VІ Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Іван Попович збирає таланти – 2017», м.Рахів. (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кривський Даниїл - лауреат І премії на VІ Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Іван Попович збирає таланти – 2017», м.Рахів. (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кузьма Ганна - лауреат ІІ премії  на VІ Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Іван Попович збирає таланти – 2017». (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Ерп Адріан - І премія в номінації «Віртуозність» та звання лауреата І премії в номінації «Виступ з оркестром» на Міжнародному конкурсі піаністів «Лазурний берег – 2017» м. Ніцца, Франція (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Фреган Марина - Гран-Прі на ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості «Яскрава країна» Закарпаття – 2017», м. Ужгород.
  • Банго Беата - лауреат ІІ ступеню на ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості «Яскрава країна» Закарпаття – 2017», м. Ужгород.
  • Йовдій Ангеліна-Роксанда - лауреат ІІ ступеню на ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості «Яскрава країна» Закарпаття – 2017», м. Ужгород.
  • Бірта Рената - лауреат І ступеню на ІІІ Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі  «Grand Fest – 2017», м. Чернівці.
  • Банго Беата - лауреат ІІ ступеню на ІІІ Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі  «Grand Fest – 2017», м. Чернівці.
  • Кунак Анастасія - лауреат I премії на ХІV Міжнародному дитячому конкурсі-фестивалі «Світ талантів України – 2017», м.Київ. (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Іваниця Діна - лауреат І премії на ХІV Міжнародному дитячому конкурсі-фестивалі «Світ талантів України – 2017», м.Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кривський Даниїл - лауреат ІІ премії  на ХІV Міжнародному дитячому конкурсі-фестивалі «Світ талантів України – 2017», м.Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Гузинець Дар`я - лауреат ІІ премії  на ХІV Міжнародному дитячому конкурсі-фестивалі «Світ талантів України – 2017», м.Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кривський Даниїл - лауреат ІІІ премії  на Всеукраїнському конкурсі вокалістів імені В.Сліпака, 2017, м.Львів (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Бірта Рената – Лауреат І премії VIII Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна" Трускавець-2017", м.Трускавець (клас викладача Зелінка В.С.)
  • Йовдій Ангеліна-Роксанда – Лауреат І премії VIII Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна" Трускавець-2017", м.Трускавець (клас викладача Баранович Ж.С.)
  • Шрайнер Бенце - Лауреат І премії на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Балог Петро Лауреат ІІ премії на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Шершун Валентин - Лауреат ІІІ премії на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Ноздраня О.А.)
  • Стойко Ванесса - Лауреат І премії на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява.
  • Герцак Ніколетта - Лауреат І премії на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кунак Анастасія -  Лауреат ІІ премії на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кривський Даниїл -  Лауреат ІІ премії на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кузьма Ганна - дипломант на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Коробова Альона - Лауреат ІІ премії на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Лоскоріх М.Ю.)
  • Бокоч Олександра Лауреат ІІ премії на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Касо Г.Й.)
  • Заяць Катерина - дипломант на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Джумурат Сільвія - дипломант на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Салтикова Олександра - дипломант на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Касо Г.Й.)
  • Мигович Олександра - дипломант на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Боднар В.П.)
  • Мішко Ірина - Лауреат ІІІ премії на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Вігула М.О.)
  • Костя Евелін - дипломант на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Ленарта Л.Д.)
  • Висіч Дмитро - ІІ місце на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Теличка В.Ф.)
  • Наконечна Яна - ІІ місце на  І Міжнародному конкурсі-фестивалі Євгена Станковича «Stankovych fest» м.Свалява. (клас викладача Теличка В.Ф.)
  • Ерп Адріан - І премія в 2 категорії (К.Дебюсі, Ґ.Форе, С.Рахманінов); ІІІ премія в 1 категорії (Ф.Ліст); ІІІ премія в 3 категорії (Ф.Шопен) на ХХІІ Міжнародному конкурсі піаністів міста Брест (Франція) (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Ленчко Вікторія - дипломант IV Регіонального конкурсу хорових диригентів - студентів музичних училищ Західного регіону (м. Тернопіль) (клас викладача Козачук Н.І.)
  • Чирський Андрій - лауреат І премії І Відкритого конкурсу піаністів імені Д.Є. Задора, м.Ужгород (клас викладача Туряниці О.В.)
  • Джумурат Сільвія - лауреат IIІ премії І Відкритого конкурсу піаністів імені Д.Є. Задора, м.Ужгород (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Олійник Ліліана - лауреат IIІ премії І Відкритого конкурсу піаністів імені Д.Є. Задора, м.Ужгород (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Гіді Оршоя - дипломант І Відкритого конкурсу піаністів імені Д.Є. Задора, м.Ужгород (клас викладача Теличко Т.Ю.)
  • Герцак Ніколетта - лауреат І ступеня на ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців творів українських композиторів (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Сокач Петер - лауреат ІІ премії  Міжнародний конкурс віолончелістів «ProArt-2017» м. Хмельницький (клас викладача Шутка М.І.)
  • Аннишинець Олеся - лауреат ІІ ступеня на ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців творів українських композиторів (клас викладача Тетерюк-Кінч Ю.С.)
  • Шевченко Дмитро - лауреат І премії на І Всеукраїнському конкурсі піаністів імені Олега Криштальського, м.Львів (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Кунак Анастасія - лауреат Гран-Прі на VІ Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв "Іван Попопвич збирає таланти - 2017", м.Рахів (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кривський Даниїл - лауреат І премії на VІ Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв "Іван Попопвич збирає таланти - 2017", м.Рахів (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кузьма Ганна - лауреат ІІ премії  на VІ Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв "Іван Попопвич збирає таланти - 2017", м.Рахів (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Фреган Марина - Гран-Прі на ІV Міжнародному фестивалі-конкуірс сучасної дитячо-юнацької творчості «ЯСКРАВА КРАЇНА» Закарпаття – 2017», м. Ужгород (клас викладача Зелінка В.С.)
  • Ерп Адріан - І премії в номінації «Віртуозність» та звання лауреата І премії в номінації «Виступ з оркестром» на Міжнародному конкурсі піаністів «Лазурний берег – 2017» (м. Ніцца, Франція) (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Банго Беата - Лауреат ІІ ступеню на ІV Міжнародному фестивалі-конкуірс сучасної дитячо-юнацької творчості «ЯСКРАВА КРАЇНА» Закарпаття – 2017», м. Ужгород (клас викладача Зелінка В.С.)
  • Йовдій Ангеліна-Роксанда - Лауреат ІІ ступеню на ІV Міжнародному фестивалі-конкуірс сучасної дитячо-юнацької творчості «ЯСКРАВА КРАЇНА» Закарпаття – 2017», м. Ужгород (клас викладача Баранович Ж.С.)
  • Кунак Анастасія - лауреат I премії на ХІV Міжнародному дитячому конкурсі-фестивалі "Світ талантів України - 2017", м.Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Іваниця Діна - лауреат І премії на ХІV Міжнародному дитячому конкурсі-фестивалі "Світ талантів України - 2017", м.Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кривський Даниїл - лауреат ІІ премії  на ХІV Міжнародному дитячому конкурсі-фестивалі "Світ талантів України - 2017", м.Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Гузинець Дар`я - лауреат ІІ премії  на ХІV Міжнародному дитячому конкурсі-фестивалі "Світ талантів України - 2017", м.Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кривський Даниїл - лауреат ІІІ премії  на Всеукраїнському конкурсі вокалістів імені В.Сліпака, 2017, м.Львів (клас викладача Підгородської Н.М.)

2016

  • Яцкулинець Яна – лауреат І премії на VIIІ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Platinum Orfey», м.Київ (клас викладача Данканич Г.М.)
  • Сабов Анастасія – лауреат І премії на VIIІ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Platinum Orfey», м.Київ (клас викладача Данканич Г.М.)
  • Ковальчик Даниїла – лауреат ІІ премії на VIIІ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Platinum Orfey», м.Київ (клас викладача Данканич Г.М.)
  • Коцан Катерина – лауреат ІІІ премії на Міжрегіональному конкурсі юних піаністів-виконавців, м.Запоріжжя (клас викладача Теличко Т.Ю.)
  • Сімонова Марія– лауреат І ступеня на ХIІ Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан», м.Київ (клас викладача Вігула М.О.)
  • Кришінець Юлія – лауреат ІІІ ступеня на ХIІ Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан», м.Київ (клас викладача Шевченко М.М.)
  • Яцкулинець Яна – дипломант на ХIІ Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан», м.Київ (клас викладача Данканич Г.М.)
  • Шевченко Дмитро - дипломант на ХII Міжнародному конкурсі юних піаністів Володимира Крайнєва,  м.Харків (клас викладача Сокач М.Е.).
  • Чирська Адріана - лауреат І ступеня на Міжнародному фестивалі дитячо-юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді» (клас викладача Поповича Т.Б.). 
  • Ерп Адріан-Томас - лауреат І ступеня на Всеукраїнському конкурсі молодих піаністів в рамках проведення фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі», м.Кіровоград (клас викладача Сокач М.Е.).
  • Король Катерина - лауреат ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі молодих піаністів в рамках проведення фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі», м.Кіровоград (клас викладача Сокач М.Е.).
  • Шевченко Дмитро - дипломант на I Міжнародному конкурсі юних піаністів,  м.Брюсель Бельгія (клас викладача Сокач М.Е.).
  • Вокальний ансамбль - лауреат І ступеня на ІІ Всеукраїнському відкритому хоровому фестивалі - конкурсі «Голоси Яскравої Країни» в номінації «Вокальний ансамбль». Керівник – Глеба С.В.
  • Шрайнер Бенце - лауреат І премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Томича Ф.Ф). 
  • Чирська Адріана - лауреат ІІ премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Поповича Т.Б.). 
  • Шманьо Павло-Петро - лауреат І премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Стулішенка П.В.). 
  • Машика Вікторія - лауреат І премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Сокач М.Е.). 
  • Заяць Катерина - лауреат І премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Сокач М.Е.). 
  • Сідор Ніка - лауреат І премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Сігеті О.В.). 
  • Вагерич Василь - лауреат І премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Шутко Н.Ю.). 
  • Коробова Альона - лауреат ІІ премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Лоскоріх М.Ю.). 
  • Ленчко Вікторія - лауреат ІІІ премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Тетерюк-Кінч Ю.С.). 
  • Кузьма Ганна - лауреат І премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Підгородська Н.М.). 
  • Трунтаєв Сергій - лауреат І премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Підгородська Н.М.). 
  • Герцак Ніколетта – Гран-прі на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Підгородська Н.М.). 
  • Ярощук Діана - лауреат І премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Данканич Г.М.). 
  • Сабов Анастасія - лауреат ІІ премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Данканич Г.М.). 
  • Чедрик Михайло - лауреат ІІ премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Теличко В.Ф.). 
  • Висич Дмитро - лауреат ІІІ премії на ХІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2016» (клас викладача Теличко В.Ф.)
  • Ерп Адріан-Томас – Гран-Прі І Міжнародного конкурсу молодих піаністів «Feuriсh-Virtuoz», м.Львів (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Бірта Рената – Гран-Прі ІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна" Закарпаття -2016", м.Ужгород (клас викладача Зелінка В.С.)
  • Бірта Рената – дипломом І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу "Славянски венец", м.Ужгород (клас викладача Зелінка В.С.)
  • Кривський Даниїл – лауреат ІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна" Закарпаття -2016", м.Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Іваниця Діна – лауреат ІІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна" Закарпаття -2016", м.Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Герцак Ніколетта – І премія IV Міжнародного конкурсу "Перлина мистецтва", м. Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Кунак Анастасія – ІІІ премія  IV Міжнародного конкурсу "Перлина мистецтва", м. Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Білічак Владислав – дипломант І відкритого конкурсу духової музики «Vin Venti», м. Вінниця (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Балог Петро – дипломант І відкритого конкурсу духової музики «Vin Venti», м. Вінниця (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Сіладі Потріціо – лауреат І премії ІІ Міжнародного конкурсу імені Б.Бартока, м. Ужгород (клас викладача Калинича А.А.)
  • Чирська Андріана – лауреат ІІ премії ІІ Міжнародного конкурсу імені Б.Бартока, м. Ужгород (клас викладача Поповича Т.Б.)
  • Гоян Саболч – дипломант ІІ Міжнародного конкурсу імені Б.Бартока, м. Ужгород (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Шрайнер Бенце – дипломант ІІ Міжнародного конкурсу імені Б.Бартока, м. Ужгород (клас викладача Томича Ф.Ф.)

2015

  • Боринська Дарина - лауреат І премії ІІ конкурсу хорових диригентів студентів диригентсько-хорових відділів музичних училищ Західного регіону, м.Львів (клас викладача Козачук Н.І.).
  • Алексій Ангеліна - лауреат ІІІ премії ІІ конкурсу хорових диригентів студентів диригентсько-хорових відділів музичних училищ Західного регіону, м.Львів (клас викладача Деяк Т.П.).
  • Шевченко Дмитро - лауреат І премії Міжнародного фестивалю майстрів мистецтв та конкурсу юних піаністів  імені Святослава Ріхтера, м.Житомир (клас викладача Сокач М.Е.).
  • Дует у складі Дердюка Михайла та Мурника Петра - лауреат ІІІ ступеня  Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів "Perpetuum mobile", м. Дрогобич (клас викладача Дашевського І.Г.);
  • Ганчак Михайло  - лауреат І премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Стулішенка П.В.);
  • Дует у складі Дердюка Михайла та Мурника Петра - лауреат І премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Дашевського І.Г.);
  • Ференцик Олександр  - лауреат І премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.);
  • Білак Іванна - лауреат І премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва"Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.);
  • Швець Мирослава - лауреат І премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Шіпош Н.А..);
  • Сіладі Потріції  - лауреат І премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва"Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Калинича А,А.);
  • Деяк Беатріса - лауреат І премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва"Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Поповича Т.Б.);
  • Волошин Михайло- лауреат І премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва"Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Томича Ф.Ф..);
  • Шкріба Марк- лауреат І премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва"Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Томича Ф.Ф..);
  • Піцур Юлія- лауреат ІІ премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва"Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Шевченка М.М.);
  • Крищенець Юлія- лауреат ІІ премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва"Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Шевченка М.М.);
  • Шустур Владислав- лауреат ІІ премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Стулішенка П.В.);
  • Варцаба Юлія- лауреат ІІ премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва"Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.);
  • Костик Ізабелла- лауреат ІІ премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва"Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Данканич Г.М..);
  • Яцкулинець Яна- лауреат ІІ премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва"Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Данканич Г.М..);
  • Семак Ольга- лауреат ІІІ премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Лоскоріг М.Ю.);
  • Ковальчик Даниїла -  лауреат ІІІ премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Данканич Г.М..);
  • Гакава Валерія - лауреат ІІІ премії Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Закарпатський едельвейс-2015", м.Ужгород (клас викладача Глеби С.В.);
  • Король Катерина - лауреат І ступеня на відкритому конкурсі Дніпропетровської консерваторії імені М.Глінки між студентами музичних училищ (клас викладача Сокач М.Е. );
  • Ленчко Вікторія - дипломант ХІ Всеукраїнського конкурсу "Класичний меридіан", м.Київ  (клас викладача Тетерюк-Кінч Ю.С.);
  • Герцак Ніколетта - Гран-прі на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної та дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна", м.Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.);
  • Варцаба Юлія  - лауреат І ступеня на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної дичячо-юнацької творчості "Яскрава країна",м.Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.);; 
  • Білак Іванна - лауреат І ступеня на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна",м.Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.);;
  • Грига Тетяна - лауреат ІІ ступеня на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна",м.Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.);;
  • Трунтаєв Сергій - лауреат ІІІ ступеню на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна";
  • Ференцик Олександр - лауреат ІІІ ступеню на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна", м.Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.);;
  • Гіді Оршоя - лауреат ІІ ступеня на І Міжнародному конкурсі імені М.Мошоні , м. Дебрецен, Угорощина(клас викладача Теличко Т.Ю.);
  • Бедев Елізабет - лауреат ІІІ ступеня на І Міжнародному конкурсі імені М.Мошоні, м.Дебрецен,Угорщина (клас викладача Савченко Н,В.);
  • Воєводін Олександр - ІІ місце на ІІІ етапі  VІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка м. Ужгород ( викладач Мишак М.В.).
  • Ковач Габор ­­– лауреат І ступеня на юнацькому конкурсі класичної музики імені Бейли Бартока «Віртуози», м.Ужгород (клас викладача Шіпош Н.А.)
  • Герцак Ніколетта – лауреат І ступеня на Всеукраїнському благодійному Фестивалі «Діти-дітям» м.Комсомольськ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Ференцик Олександр – лауреат І ступеня на Всеукраїнському благодійному Фестивалі «Діти-дітям» м.Комсомольськ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Стойко Ванесса ­­– дипломант на юнацькому конкурсі класичної музики імені Бейли Бартока «Віртуози», м.Ужгород (клас викладача Томич М.В.)
  • Шрайнер Бенце ­­– лауреат ІІ ступеня на юнацькому конкурсі класичної музики імені Бейли Бартока «Віртуози», м.Ужгород (клас викладача Томич Ф.Ф.) 

2014

  • Коробова Альона - ІІІ місце на обласному етапі ХІУ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (викладач Мишак М.В.).
  • Вдовиченко Марина - Гран-прі в номінації "Народні інструменти" на Всеукраїнському музичному конкурсі "Класичний меридіан" (клас викладача Вігули М.О.).
  • Шевченко Дмитро - ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі молодих піаністів в рамках проведення фестивалю "Нейгаузівські музичні зустрічі" (клас викладача Сокач М.Е.).
  • Муравська Інгрід - лауреат І премії ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2014», м. Ужгород (клас викладача Касо Г.Й.).
  • Мельничок Лілія -   лауреат І премії ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2014», м. Ужгород (клас викладача Томич М.В.).
  • Митрович Христина - лауреат І премії ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2014», м. Ужгород (клас викладача Данканич Г.М.).
  • Герцак Ніколетта - лауреат І премії ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2014», м. Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М..).
  • Комаромі Ернест-Адам - лауреат І премії ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2014», м. Ужгород (клас викладача Томича Ф.Ф.).
  • Ковач Віктор  - лауреат І премії ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2014», м. Ужгород (клас викладача Ноздраня А.О.).
  • Кравченко Анна -  лауреат ІІ премії ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2014», м. Ужгород (клас викладача Куклишин Н.М.).
  • Фленько Розалія - лауреат ІІ премії ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2014», м. Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.).
  • Ерделі Ганна - лауреат ІІ премії ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2014», м. Ужгород (клас викладача Турлакової В.М.).
  • Юришинець Мартін - лауреат ІІІ премії ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2014», м. Ужгород (клас викладача Крицького С.В.).
  • Цанько Василь - лауреат ІІ премії Фестивалю Івана Баллу, м. Дольні Кубін (Словаччина) (клас викладача Шутко Н.Ю.).
  • Герцак Ніколетта - володар Гран-прі  відкритого конкурсу-фестивалю виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства "Гран-прі Карпатського регіону - 2014" з вокального жанру (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Митрович Христина - лауреат І премії відкритого конкурсу-фестивалю виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства "Гран-прі Карпатського регіону - 2014" з вокального жанру (клас викладача Данканич Г.М.)
  • Ердик Микола - лауреат І премії відкритого конкурсу-фестивалю виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства "Гран-прі Карпатського регіону - 2014" з вокального жанру (клас викладача Товта О.О.)
  • Коколус Крістіан - лауреат ІІ премії відкритого конкурсу-фестивалю виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства "Гран-прі Карпатського регіону - 2014" з вокального жанру (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Ференцик Олександр - лауреат ІІ премії відкритого конкурсу-фестивалю виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства "Гран-прі Карпатського регіону - 2014" з вокального жанру (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Олійник Ліліана - ІІ місце на обласному етапі У Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (викладач       Мишак М.В.)
  • Ожоганич Ольга - ІІ місце на обласному етапі ХУ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (викладач Мишак М.В.)
  • Костик Ізабелла - лауреат І премії Міжнародного конкурсу-фестивалю Nev Year Star, м.Київ (клас викладача Данканич Г.М.).
  • Коколус Крістіан - лауреат І премії Міжнародного конкурсу-фестивалю Nev Year Star, м.Київ (клас викладача Підгородської Н.М.).
  • Герцак Ніколетта - володар Гран-прі Міжнародного конкурсу-фестивалю Nev Year Star, м.Київ (клас викладача Підгородської Н.М.).
  • Митрович Христина - лауреат І премії Міжнародного конкурсу-фестивалю Nev Year Star, м.Київ (клас викладача Данканич Г.М.).

2013

  • Вдовиченко Марина - лауреат ІІ премії Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах "KrimAcco-2013" (клас викладача Вігули М.О.)
  • Цанько Василь - лауреат І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу молодих композиторів імені Л.Ревуцького
  • Мігалі Аурелія - дипломант Міжнародного фестивалю-конкурсу "Нейгаузівські музичні зустрічі" (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Мучичка Тетяна - лауреат І премії VIІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2013», м. Ужгород (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Мурник Петро - лауреат І премії VIІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2013», м. Ужгород (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Лендєл Іван - лауреат І премії VIІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2013», м. Ужгород (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Іллейш Жужанна - лауреат І премії VIІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2013», м. Ужгород (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Вакій Дарина - лауреат ІІ премії VIІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2013», м. Ужгород (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Лало Алла - лауреат ІІІ премії VIІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2013», м. Ужгород (клас викладача Вігули М.О.)
  • Шекета Іван - лауреат ІІІ премії VIІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2013», м. Ужгород (клас викладача Крицької С.П.)
  • Юришинець Мартін - лауреат ІІІ премії VIІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2013», м. Ужгород (клас викладача Крицького С.В.)
  • Ерделі Ганна - дипломант VIІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2013», м. Ужгород (клас викладача Турлакової В.М.)
  • Мігалі Аурелія - лауреат І премії ІІІ Міжнародного конкурсу юних піаністів імені Василя Барвінського (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Матлі Анна-Марія - дипломант ІІІ Міжнародного конкурсу юних піаністів імені Василя Барвінського (клас викладача Теличко Т.Ю.)
  • Цанько Василь - лауреат І ступеня X відкритого конкурса молодих музикантів-виконавців та композиторів "Харківські асамблеї" в номінації "Композиція" (викладач композиції Теличко В.Ф.)
  • Цанько Василь - лауреат І ступеня у турі з музичної літератури Всеукраїнської олімпіади для учнів середніх спеціальних музичних та культурно-освітніх навчальних закладів (викладач музичної літератури Мокану Л.М.)
  • Цанько Василь - лауреат ІІІ ступеня у номінації "Кращий оратор" туру з музичної літератури Всеукраїнської олімпіади для учнів середніх спеціальних музичних та культурно-освітніх навчальних закладів (викладач музичної літератури Мокану Л.М.)
  • Ердик Микола - лауреат І ступеня VII Всеукраїнського конкурсу солістів-вокалістів імені О.Петрусенко  (клас викладача Товта О.О.)
  • Крочак Каріна - лауреат ІІ ступеня VII Всеукраїнського конкурсу солістів-вокалістів імені О.Петрусенко  (клас викладача Підгородської Н.М.).
  • Кравченко Анна лауреат ІІІ ступеня XI обласного конкурсу українського художнього слова імені Івана Ірлявського "Моя весна" у номінації "Поезія" (клас викладача Семенченко К.О.)
  • Короленко Олена - лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу "Класичний меридіан" (клас викладача Шутко М.І., концертмейстер Шутко Н.Ю.).
  • Ленчко Вікторія - ІІ місце на обласному етапі ІУ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (викладач       Мишак М.В.).
  • Мурник Петро - лауреат ІІ ступеня ІУ Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу української музики "Бурштинові нотки" (клас викладача Стегнея В.В.).
  • Менджул Андрій - лауреат І ступеня ІУ Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу української музики "Бурштинові нотки" (клас викладача Ленарта Л.Д.).

2012

  • Ясінська Марія - лауреат ІІ пермії  ХІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу "Акорди Хортиці" в номінаціях "Соліст-інструменталіст" та "Соліст з оркестром" м. Запоріжжя (клас викладача Шутко М.І.)
  • Бокотей Юрій - лауреат І ступеня У Всеукраїнського конкурсу гри на мідних духових інструментах імені В.Стерченка м.Рівне (клас викладача Ноздраня А.О.)
  • Цанько Василь - лауреат І премії VIІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2012», м. Ужгород (клас викладача Шутко Н.Ю.)
  • Матлі Анна-Марія - лауреат І премії VIІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2012», м. Ужгород (клас викладачаТеличко Т.Ю.)
  • Чотловш Сабіна - лауреат ІІ премії VIІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2012», м. Ужгород (клас викладача Томич М.В.)
  • Матей Олеся -  лауреат ІІІ ступеня Х обласного конкурсу українського художнього слова ім. Івана Ірлявського  "Моя весна" у номінації проза (викладач К.О.Семенченко)
  • Матей Олеся -  лауреат Гран-Прі відкритого конкурсу-фестивалю виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства "Гран-прі Карпатського регіону - 2012" з вокального жанру (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Куричка Наталія - лауреат І премії відкритого конкурсу-фестивалю виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства "Гран-прі Карпатського регіону - 2012" з вокального жанру (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Крочак Каріна - лауреат ІІ премії відкритого конкурсу-фестивалю виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства "Гран-прі Карпатського регіону - 2012" з вокального жанру (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Матей Олеся  - лауреат ІІ премії ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва "Пісенний край" імені М.К.Кондратюка номінація "Класичний жанр" (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Куричка Наталія - лауреат ІІ премії ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва "Пісенний край" імені М.К.Кондратюка номінація "Класичний жанр" (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Крочак Каріна - лауреат ІІІ премії ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва "Пісенний край" імені М.К.Кондратюка номінація "Класичний жанр" (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Фленько Розалія - лауреат ІІІ премії ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва "Пісенний край" імені М.К.Кондратюка номінація "Класичний жанр"  (клас викладача Підгородської Н.М.)
  •  Куричка Наталія - лауреат ІІ премії ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва "Пісенний край" імені М.К.Кондратюка номінація "Естрадний спів"  (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Тріо у складі Курички Наталії, Матей Олесі, Крочак Каріни - лауреати ІІІ премії ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва "Пісенний край" імені М.К.Кондратюка номінація "Класичний жанр"  (клас викладача Підгородської Н.М.)

2011

  • Моняк Ангеліна – лауреат ІІ премії І Національних молодіжних Дельфійських ігор, м. Київ (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Панюс Володимир – володар Гран-прі VI Міжнародного фестивалю- конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2011», м. Ужгород (клас викладача Стулішенка П.В.)
  • Бреславський Ярослав – лауреат І премії VI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2011», м. Ужгород (клас викладача Стулішенка П.В.)
  • Тріо акордеоністів у складі Сороки Даніеля, Брецка Віталія, Гаврилюка Юрія – лауреат І премії Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Perpetuum mobile», м. Дрогобич; лауреат І премії VI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2011», м. Ужгород (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Федунів Вадим – лауреат ІІІ премії VI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2011», м. Ужгород (клас викладача Павловича М.М.)
  • Юращук Ірина – лауреат І премії VI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2011», м. Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Куричка Наталія – дипломант ІІІ відкритого обласного фестивалю-конкурсу традиційного народного мистецтва «Яворові гуслі», с. Драгово Хустського району Закарпатської області (клас викладача Підгородської Н.М.)

2010

  • Переродов Ігор – І місце ІІІ Міжнародного фестивалю конкурсу «Танці з Карпатами» в рамках VІІІ Міжнародного дитячо-юнацького творчого фестивалю конкурсу з серії фестивального руху «Пізнай Україну», м. Ужгород (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Фердей Віктор – лауреат І премії VІ Всеукраїнського огляду-конкурсу учнів та студентів відділів народних інструментів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, вищих музичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації імені династії Воєводіних в номінації «Домра», м. Луганськ (клас викладача Вігули М.О.)
  • Староста Ігор – лауреат ІІ премії ІІІ Міжнародного конкурсу баяністів –акордеоністів «Perpetuum mobile», м. Дрогобич, лауреат І премії V Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс – 2010», м. Ужгород, ІІ місце ІІІ Міжнародного фестивалю конкурсу «Танці з Карпатами» в рамках VІІІ Міжнародного дитячо-юнацького творчого фестивалю конкурсу з серії фестивального руху «Пізнай Україну», м. Ужгород (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Сорока Даніел – лауреат І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс – 2010» (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Донець Василь – лауреат І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс – 2010», м. Ужгород (клас старшого викладача Лєснік І.В.)
  • Панюс Володимир – лауреат І премії VІ Всеукраїнського огляду-конкурсу учнів та студентів відділів народних інструментів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, вищих музичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації імені династії Воєводіних в номінації «Гітара», м. Луганськ (клас викладача Стулішенка П.В.)
  • Спасюк Ганна – Лауреат І Премії Всеукраїнського конкурсу «Пісенний край», м. Полтава (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Штефан Петро – лауреат ІІ ступеня ХІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Нейгаузівські музичні зустрічі», м. Кіровоград (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Скільська Богдана – лауреат ІІ Премії Всеукраїнського конкурсу «Пісенний край», м. Полтава (клас викладача Куклишиної Н.М.)
  • Крочак Каріна – лауреат ІІ Премії Всеукраїнського конкурсу «Пісенний край», м. Полтава (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Куричка Наталія – ІІІ місце ІІІ Міжнародного фестивалю конкурсу «Танці з Карпатами» в рамках VІІІ Міжнародного дитячо-юнацького творчого фестивалю конкурсу з серії фестивального руху «Пізнай Україну», м. Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Куричка Наталія та Юращук Ірина – дипломанти V Всеукраїнського конкурсу солістів-вокалістів імені Оксани Петрусенко, м. Херсон (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Ясінська Марія – лауреат І ступеня Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу української музики «Бурштинові нотки», м. Рівне (клас викладача Шутка М.І.)

2009

  • Цоклан Альона – володарка Гран-Прі ІІІ Регіонального конкурсу молодих вокалістів імені М.Копнина, м. Дрогобич (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Переродов Ігор - лауреат І ступеня Всеукраїнського фестивалю конкурсу естрадного мистецтва «Вечори над Латорицею», м. Мукачево (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Добра Маріанна – лауреат І премії Відкритого конкурсу-фестивалю виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства «Гран-прі Карпатського регіону» в інструментальному жанрі, м. Ужгород (клас викладача Висич Н.Д.)
  • Лендєл Наталія – лауреат ІІ премії Відкритого конкурсу-фестивалю виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства «Гран-прі Карпатського регіону» в інструментальному жанрі, м. Ужгород (клас викладача Висич Н.Д.)
  • Антоні Норберт – лауреат ІІІ премії Відкритого конкурсу-фестивалю виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства «Гран-прі Карпатського регіону» в номінації «Академічний спів», м. Берегово (клас викладача Товта О.О.)
  • Неділько Наталія – дипломант VІІІ Міжнародного музичного фестивалю -конкурсу «Созвучие», м. Маріуполь (клас викладача Шутко Н.Ю.)

2008

  • Мусієць Євген – лауреат ІІ премії на І Всеукраїнському конкурсі баяністів-акордеоністів «Вічний рух», м. Дрогобич (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Ліхтей Ганна – лауреат ІІ ступеня на ХІ Всеукраїнському конкурсі в рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі», м. Кіровоград (клас викладача Сокач М.Е.)
  • Неділько Богдана – лауреат ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі альтистів-віолончелістів, м. Львів (клас викладача Шутка М.І.)
  • Половинка Ірина – лауреат ІІІ ступеня на ІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі класичної гітари імені М.Соколовського, м. Київ (клас викладача Стулішенка П.В.)
  • Ткачук Світлана – лауреат ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі солістів-вокалістів імені Оксани Петрусенко, м. Херсон (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Щербанич Катерина – лауреат ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі солістів-вокалістів імені Оксани Петрусенко, м. Херсон (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Мусієць Євгеній – лауреат ІІІ премії на Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах, м. Кіровоград (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Сокачик Рената – лауреат ІІІ премії Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів «Пентатон», м. Миколаїв (клас викладача Теличка В.Ф.)
  • Неділько Богдана – «Краща в номінації» VІІ Всеукраїнського музичного фестивалю – конкурсу «Созвучие», м. Маріуполь (клас викладача Шутка М.І.)
  • Калиній Святослав – дипломант ІV Всеукраїнського відкритого конкурсу молодих виконавців на дерев’яних духових інструментах імені В’ячеслава Старченка, м. Рівне (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Корсак В’ячеслав – лауреат ІІІ ступеня VІІІ Міжнародного дитячо-юнацького музичного конкурсу «Срібний Дзвін» на приз Є.Станковича, м. Ужгород (клас викладача П.П.Матія)
  • Антоні Норберт – дипломант VІІІ Міжнародного дитячо-юнацького музичного конкурсу «Срібний Дзвін» на приз Є.Станковича, м. Ужгород (клас викладача Товта О.О.)
  • Фердей Віктор – дипломант VІІІ Міжнародного дитячо-юнацького музичного конкурсу «Срібний Дзвін» на приз Є.Станковича, м. Ужгород (клас викладача Шевченко М.М.)

2007

  • Бровді Михайло – лауреат І ступеню на І Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах імені Анатолія Онуфрієнка в м. Дрогобич (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Олашин Олександр – лауреат ІІІ ступеню на І Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах імені Анатолія Онуфрієнка в м. Дрогобич (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Мусієць Євгеній – лауреат ІІІ ступеню на І Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах імені Анатолія Онуфрієнка в м. Дрогобич (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Кохан Андрій – лауреат І ступеню на ІІ Всеукраїнському фестивалі дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Закарпатській едельвейс – 2007», м. Мукачево (клас викладача Полончака О.М.)
  • Псуй Марія – лауреат ІІ премії на Міжнародному конкурсі юних піаністів імені С.Ріхтера «На Батьківщині піаніста», м. Житомир (клас викладача Туряниці О.В.)

2006

  • Поцко Мирон – лауреат І премії на І Всеукраїнському фестивалі дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва „Закарпатській едельвейс - 2006” м. Ужгород (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Бровді Михайло – лауреат ІІ ступеня на І Міжнародному конкурсі баяністів та акордеоністів «Акорди Львова», м. Львів (клас викладача Стегнея В.В.)
  • Дует баяністів у складі Бровді Михайла та Олашина Олександра – І місце на І Галицькому фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Франкове Підгір’я», м. Дрогобич; І місце на VІІ Міжнародному дитячо-юнацькому конкурсі «Срібний Дзвін», м. Ужгород (клас викладача Хазитарханова А.З.)
  • Квартет баяністів у складі Бровді Михайла, Олашина Олександра, Гапак Наталії та Лало Валерія – дипломанти VІІ Міжнародного дитячо-юнацького конкурсу «Срібний Дзвін», м. Ужгород (клас викладача Хазитарханова А.З.)
  • Федорко Габріела – дипломант VІІ Міжнародного дитячо-юнацького конкурсу «Срібний Дзвін», м. Ужгород (клас викладача Теличко Т.Ю.)
  • Сокачик Рената – Лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів «Жива вода», м. Київ (клас викладача Теличко В.Ф.)
  • Пекар Мирослава – дипломант І Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів Теодора Терен-Юськіва в м. Львові (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Попович Емеріх – лауреат ІІІ ступеня ІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу молодих виконавців на духових та ударних інструментах імені В’ячеслава Старченка у номінації мідні духові інструменти, м. Рівне (клас викладача Бачинського М.Г.)
  • Ісак Катерина – лауреат ІІІ ступеня Х Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі», м. Кіровоград (клас викладача Туряниці О.В.)

2005

  • Новикова Олеся – І місце Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу імені Д.Білоуса «Диво калинове» в номінації «Музичний твір», м. Київ (клас викладача Теличко В.Ф.)
  • Пекар Мирослава – лауреат ІІ ступеня на VI Міжнародному дитячо-юнацькому конкурсі «Срібний Дзвін» у номінації «Академічний вокал», м. Ужгород (клас викладача Підгородської Н.М.)
  • Зюбрицька Ольга – лауреат ІІ ступеня ІV Всеукраїнського юніорського конкурсу вокальної та диригентської майстерності, м. Ніжин (клас викладача Деяк Т.П.)
  • Псуй Марія – володарка спеціального призу за краще виконання твору К.Дебюссі на ІІІ Міжнародному конкурсі молодих піаністів А.Затіна, м. Ужгород (клас викладача Туряниці О.В.)
  • Поцко Мирон – лауреат ІІ ступеня VI Міжнародного дитячо-юнацького мистецького конкурсу «Срібний Дзвін» у номінації духові інструменти, м. Ужгород (клас викладача Томича Ф.Ф.)
  • Куделя Дмитро – лауреат ІІІ ступеня VI Міжнародного дитячо-юнацького мистецького конкурсу «Срібний Дзвін» у номінації «Домра», м. Ужгород (клас викладача Вігули О.М.)