Ансамбль народних інструментів

Ансамбль народних інструментів був заснований в 1991 році викладачем відділу народних інструментів Світланою Стегней.

З 2000 року ансамблем керує заслужений працівник культури України, член Національної Ліги композиторів України та Національної Всеукраїнської музичної спілки, відмінник освіти України Володимир Васильович Стегней.

Ансамбль народних інструментів є дипломантом Міжнародного конкурсу ім. Г.Шендерьова (1997); лауреатом І премії І Всеукраїнського фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс – 2006»  та лауреатом ІІ премії на І  Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних  інструментах імені Анатолія Онуфрієнка (2007); на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Яскрава симфонія Прикарпаття-2015» завоював диплом І ступеня.

Ансамбль має різноманітний склад інструментів, який дозволяє виконувати твори як в академічній манері, так і в жанрі народно-інструментального музикування – «троїсті музики». Основу репертуару ансамблю складають твори закарпатських композиторів, обробки українських народних мелодій, музика народів світу. Ансамбль народних інструментів – учасник багатьох заходів, які проводяться в районі, області та за її межам.

Нині це один із кращих творчих колективів області, який володіє високою майстерністю та досконалістю виконання.

Багато учасників ансамблю нині є викладачами мистецьких шкіл, викладачами закладів вищої та фахової перед вищої освіти, працюють в професійних колективах. 


Фото 2011 року