Камерний оркестр

Камерний оркестр

    Студентський камерний оркестр був створений у 1980-х роках Тиберієм Тиберійовичем Верешем. Згодом ним керували Павло Барнабашович Готвоні (1989), Олександр Миколайович Янєв (1989-2004).

   З 2004 року колектив очолив лауреат обласної премії імені Д.Є.Задора Степан Тарасович Ясниський. Під його керуванням  камерний оркестр стає активним учасником концертного життя не тільки навчального закладу, але і міста. Студентський колектив коледжу запрошують на відкриття  художніх виставок, фестивалів. Неодноразово він брав участь у концертах в Ужгородському замку, різноманітних мистецьких акціях. благодійних концертах міста і області. На запрошення мистецьких шкіл та місцевих громад студенти з задоволенням виступають у містах і селищах області, пропагуючи кращі зразки  академічного музичного мистецтво. Основою  репертуару колективу є  твори композиторів класиків, сучасних композиторів різних стилів та напрямків та закарпатських композиторів Д.Задора, І.Мартона, Й.Базеля, В.Теличка. Високий рівень виконавської майстерності студентський оркестр коледжу продемонстрував на Міжнародному конкурсі камерних оркестрів «Pro Archi» (у номінації «Professional») у м. Ніредьґаза (Угорщина) у 2005 році, де здобув найвищу нагороду мистецького змагання – Гран Прі конкурсу.

   У 2007 р. за концертну програму «Музика на графському балконі» камерний оркестр став лауреатом обласної премії імені Д.Є.Задора в галузі музичного і виконавського мистецтва, в номінації «Художній колектив». Концерт проходив у родовому маєтку відомого європейського  скрипаля, уродженця Закарпаття Н.Плотені і мав не тільки музичний резонанс, але викликав великий інтерес музичної громадськості області до незаслужено забутої постаті нашого знаменитого земляка.Фото 2011 року