До Дня Гідності та Свободи

   З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян України, подвигу Героїв Небесної Сотні, історії масових народних виступів у листопаді 2013-лютому 2014 років, боротьби за свободу, незалежність та територіальну цілісність України в коледжі були проведені заходи, присвячені Дню Гідності і Свободи.

   21 листопада викладач історії Серкез О.А. провела урок мужності «Герої завжди поміж нас». Викладач подякувала тим, хто відстоює право України бути гордою державою, розповіла, що сьогодні десятки наших земляків мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України. Студенти мали також змогу переглянути фільм «Революція гідності».

   Голова Студентської ради Адам А.-А. разом зі студентами відвідали тематичну виставку «Події, що змінили Україну» в Ужгородській центральній міській бібліотеці.

   Студенти І курсу відвідали тематичну виставку в атріумі Закарпатської ОДА, яку відкрили 21 листопада у День Гідності та Свободи.

 

Кормош Н.І.,

завідувач відділення